Nowe karty Lexar CFexpress - szybsze transfery i gwarantowana prędkość zapisu

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Maj 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Lexar aktualizuje linię szybkich kart CFexpress. Nowe nośniki z serii Lexar Professional oferują szybszą i bardziej stabilną technologię, zwiększając możliwości użytkowników.

Materiał partnera:

Karty pamięci CFexpress to wybór numer jeden dla profesjonalnych fotografów i operatorów kamer. Dzięki CFexpress użytkownik może w pełni wykorzystać wszystkie funkcje profesjonalnych aparatów, takich jak Canon R3, Nikon Z8 i Sony FX6.

Karty CFexpress są również powszechnie stosowane przez producentów aparatów fotograficznych we wszystkich modelach, co oznacza, że prawdopodobnie staną się standardem branżowym w najbliższej przyszłości. Dzięki nowym kartom pamięci Lexar Professional CFexpress typu B użytkownicy mogą przyspieszyć swoją pracę bez ograniczeń w zakresie kreatywności i limitowania pomysłów! To wszystko dzięki szybkim kartom o dużej pojemności!

Zaktualizowane karty pamięci Lexar Professional CFexpress oferują szybszą i bardziej stabilną technologię, która pozwala użytkownikom na obsługę większej liczby klatek na sekundę, większej liczby megapikseli oraz wideo 4K, 6K i 8K. Dzięki kartom CFexpress Lexar z serii Silver, Gold i Diamond użytkownicy mogą cieszyć się najnowszą, najszybszą i najbardziej stabilną technologią w swoich aparatach fotograficznych/wideo w bardzo przystępnej cenie.

Zaktualizowane karty to:

  • Lexar CFexpress Silver Series lepsze parametry dzięki zwiększeniu prędkości odczytu do 1750 Mb/s i zapisu do 1300 Mb/s (poprzednia prędkość odczytu 1000 Mb/s zapisu 600 Mb/s).
  • Lexar CFexpress Gold Series zachowuje prędkość odczytu na poziomie 1750 Mb/s i uzyskuje nową prędkość zapisu 1500 Mb/s oraz zwiększa rozmiar dzięki dwóm nowym kartom o dużej pojemności 1TB i 2TB.
  • Lexar CFexpress Diamond Type B i Gold Type A otrzymały standard VPG400, który gwarantuje, że minimalna prędkość zapisu podczas nagrywania wideo wynosi co najmniej 400 MB/s bez utraty klatek.

Dzięki nowym kartom pamięci Lexar CFexpress użytkownicy mogą przejść ze starszej i wolniejszej technologii (XQD) na najnowszą technologię CFexpress w znacznie bardziej przystępnej cenie. Ta nowa technologia jest szczególnie ważna dla podstawowych i średniej klasy kamer, które obsługują technologię CFexpress, pozwalając użytkownikom cieszyć się szybszą i bardziej stabilną technologią podczas przechwytywania wysokiej jakości wideo i zdjęć.

Więcej informacji o kartach producenta znajdziecie na stronie focusnordic.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Startuje promocja Lato z Phoenix - czyścik Lenspen gratis przy zakupie 3 filmów
Startuje promocja Lato z Phoenix - czyścik Lenspen gratis przy zakupie 3 filmów
Focus Nordic informuje o akcji Lato z Phoenix, która obejmie liczne promocje, warsztaty, spacery i wydarzenia poświęcone fotografii analogowej. Na start oferta specjalna na filmy...
3
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ wprowadza 24-calowy monitor graficzny, który spodoba się osobom szukających zaawansowanych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Ekran oferuje rozdzielczość 2K, blisko...
5
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)