Promocja

Czytnik za 1 zł przy zakupie karty Angelbird CFexpress 1TB Typ A

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Kwiecień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Foto-Technika, dystrybutor marki Angelbird startuje z promocją na najnowszą kartę CFexpress typu A. Każdy kto zakupi kartę do 4 maja 2023 roku w sklepie autoryzowanego dealera, otrzyma gratis czytnik Angelbird Typ A.

Foto-Technika uruchamia promocję na zestaw nowych produktów. Klient po za kupie karty pamięci Angelbird 1TB A otrzymuje możliwość zakupu czytnika kart pamięci Angelbird Typ A za 1,23zł (brutto), tym samym oszczędzając niemal 500zł!

Ilość produktów objętych promocją jest ograniczona. Promocja trwa od 24.04.2023 do 04.05.2023 i obowiązuje w sklepach autoryzowanych dealerów AngelBird.

Przeczytaj także:
Angelbird wprowadza kartę CFExpress Type A o pojemności 1 TB

Kompaktowe karty CFExpress typu A doczekały się nośnika o największej dotychczasowej pojemności. Karta Angelbird AV Pro CFExpess Type A oferuje pojemność 1 TB i wysokie gwarantowane transfery, które uciągną wszystkie tryby rejestracji aparatów Sony. [Czytaj więcej]

Sklepy biorące udział w promocji:

 • 180 stopni
 • AB Foto
 • Aster
 • BEiKS
 • Cewe-Fotojoker
 • Cyfrowe.pl
 • Fotoaparaciki
 • Fotoforma
 • Foto-net
 • Fotoplus
 • Fotopoker
 • F43.pl
 • Generacja
 • KDM
 • Media-Expert
 • Morele.net
 • Negatyw
 • notopstryk.pl
 • Digital24
 • Rimex
 • E-Oko

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem promocji „Kup Kartę CFexpress 1TB Typ A i odbierz czytnik Angelbird Typ A” jest F. H. Foto-Technika z siedzibą w Gdańsku (adres: ul. Ks. Robaka 63c 80-119 Gdańsk), wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 26055. Promocją objęte są produkty kupione w terminie 24.04.2023 – 04.05.2023 w sieci sklepów partnerskich Foto-Technika (wykaz sklepów - załącznik nr 1 do regulaminu)
 2. Klient po zakupie karty Angelbird CFexpress 1TB Typ A otrzymuje możliwość zakupu czytnika kart pamięci Angelbird Typ A za 1,23zł brutto.
 3. Promocją objęte są produkty kupione w terminie 24.04.2023 – 04.05.2023.
 4. Nie będą przyjmowane potwierdzenia zamówień złożonych przez Internet ani dowody zakupu wypisane odręcznie. W przypadku, gdy dowód zakupu wskazuje inną datę zamówienia niż data wystawienia dowodu zakupu (data faktury), wówczas data zakupu zostanie ustalona wyłącznie na podstawie daty zamówienia. Należy pamiętać, że potwierdzenia zamówień nigdy nie zastępują ważnych faktur. Jeśli dokument zakupu będzie fałszywy, przerobiony lub spreparowany, zostanie odrzucony, a zgłoszenie zostanie uznane za fałszywe.
 5. Promocja dotyczy wyłącznie produktów dystrybuowanych przez firmę F.H. Foto-Technika. Ilość produktów biorących udział w promocji jest ograniczona.
 6. Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów oraz przepakowane przez sprzedawców do własnych opakowań czy zakupione poza granicami Polski.
 7. Promocja trwa do 04.05.2023 bądź wyczerpania zapasów.
 8. Produkt promocyjny nie przysługuje w sytuacji, gdy nabywca zwróci zakupiony produkt sprzedawcy i otrzyma z powrotem zapłaconą kwotę.
 9. Niniejsza Promocja jest adresowana do konsumentów; może w niej wziąć udział tylko pierwszy nabywca produktu. Zgłoszenia składane przez firmy leasingowe lub firma zajmujące się odsprzedażą nie będą przyjmowane.
 10. Zastrzega się prawo do wstrzymania i/lub odmowy wysyłki produktu w przypadku zgłoszeń, co do których istnieje podejrzenie fałszywości lub oszustwa, jak również zgłoszeń niespełniających wymogów niniejszego regulaminu.
 11. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Foto-Technika.

Postanowienia końcowe

 1. Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu i obowiązujące przepisy prawa.
 2. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się Uczestnika z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.
 3. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Promocji następuje zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)
 4. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa.
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)