Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i aparatów.

W przypadku kart pamięci liczy się nie tylko pojemność. Jeśli nie sprawdzimy dokładnie oznaczeń na kupowanej przez nas karcie pamięci, może okazać się, że nie pozwoli nam ona wykorzystać wszystkich możliwości danego aparatu. Ale nawet w przypadku modeli, które spełniają wszystkie kryteria potrafią zdarzać się niespodzianki, zwłaszcza jeśli chodzi o zapis wideo. Receptę na ten problem przygotowała austriacka firma Angelbird, oferując zestawy kart Match Pack, przystosowanych do konkretnych modeli aparatów i kamer.

Karty Angelbird Match Pack zagwarantują pełną kompatybilność z danymi modelami aparatów

Każdy pakiet Match Pack jest tworzony w małych seriach produkcyjnych i certyfikowany na konkretnym aparacie (np. Canon EOS R5 lub Canon EOS R6). Taki zabieg ma zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność z wszystkimi dostępnymi kodekami jakie są zainstalowane w danym modelu.

Obecnie Angelbird dostarcza zestawy Match Pack do aparatów i kamer Blackmagic Design, Canon, Fujifilm, Nikon, Panasonic, Sony, Z Cam.

Producent oferuje program wsparcia w przypadku utraty danych i 3-letnią gwarancję

Angelbird oferuje swoim klientom darmowy program wsparcia w przypadku utraty danych. Firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu danych i dołoży wszelkich starań aby uratować pliki na dowolnym nośniku Angelbird. Aby skorzystać ze wsparcia specjalistów Angelbird należy napisać na rescue@angelbird.com podając numer seryjny swojego urządzenia oraz opisać problem. Pracownicy serwisu skontaktują się ze zgłaszającym oraz w razie konieczności poinstruują jak przekazać im bezpiecznie uszkodzone urządzenie.

Produkty Angelbird objęte są 2 letnią ochroną gwarancyjną. Istnieje możliwość jej przedłużenia do 3 lat. W tym celu należy w okresie 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji na stronie producenta.

Sklepy w których kupicie wspomniane produkty Angelbird znajdziecie na stronie angelbird.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)