Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów

0

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i aparatów.

W przypadku kart pamięci liczy się nie tylko pojemność. Jeśli nie sprawdzimy dokładnie oznaczeń na kupowanej przez nas karcie pamięci, może okazać się, że nie pozwoli nam ona wykorzystać wszystkich możliwości danego aparatu. Ale nawet w przypadku modeli, które spełniają wszystkie kryteria potrafią zdarzać się niespodzianki, zwłaszcza jeśli chodzi o zapis wideo. Receptę na ten problem przygotowała austriacka firma Angelbird, oferując zestawy kart Match Pack, przystosowanych do konkretnych modeli aparatów i kamer.

Karty Angelbird Match Pack zagwarantują pełną kompatybilność z danymi modelami aparatów

Każdy pakiet Match Pack jest tworzony w małych seriach produkcyjnych i certyfikowany na konkretnym aparacie (np. Canon EOS R5 lub Canon EOS R6). Taki zabieg ma zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność z wszystkimi dostępnymi kodekami jakie są zainstalowane w danym modelu.

Obecnie Angelbird dostarcza zestawy Match Pack do aparatów i kamer Blackmagic Design, Canon, Fujifilm, Nikon, Panasonic, Sony, Z Cam.

Producent oferuje program wsparcia w przypadku utraty danych i 3-letnią gwarancję

Angelbird oferuje swoim klientom darmowy program wsparcia w przypadku utraty danych. Firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu danych i dołoży wszelkich starań aby uratować pliki na dowolnym nośniku Angelbird. Aby skorzystać ze wsparcia specjalistów Angelbird należy napisać na rescue@angelbird.com podając numer seryjny swojego urządzenia oraz opisać problem. Pracownicy serwisu skontaktują się ze zgłaszającym oraz w razie konieczności poinstruują jak przekazać im bezpiecznie uszkodzone urządzenie.

Produkty Angelbird objęte są 2 letnią ochroną gwarancyjną. Istnieje możliwość jej przedłużenia do 3 lat. W tym celu należy w okresie 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji na stronie producenta.

Sklepy w których kupicie wspomniane produkty Angelbird znajdziecie na stronie angelbird.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Xencelabs Pen Medium - tablet graficzny z zewnętrznym sterownikiem
Xencelabs Pen Medium - tablet graficzny z zewnętrznym sterownikiem
Rynek tabletów do rysowania przyspieszył. Xencelabs wprowadza do sprzedaży swój pierwszy tablet graficzny z dwoma piórkami i niezależnym sterownikiem.
3
0
Fotopro P6 - nowy lekki i poręczny statyw z włókna węglowego
Fotopro P6 - nowy lekki i poręczny statyw z włókna węglowego
Na rynek wszedł statyw z włókna węglowego Fotopro P6 oraz niskoprofilowa głowica kulowa P-6H. Są sprzedawane osobno, ale razem tworzą dobrze wyważony zestaw.
1
0
Rode Wireless Go II - bezprzewodowe mikroporty nowej generacji. Użyjesz ich także ze smartfonem, lub w ogóle bez aparatu
Rode Wireless Go II - bezprzewodowe mikroporty nowej generacji. Użyjesz ich także ze smartfonem,...
Rode rozwija ideę kompaktowego, łatwego w użyciu bezprzewodowego mikroportu i prezentuje zestaw Wireless Go II, który umożliwia rejestrację dwukanałowego dźwięku,...
9
0
Powiązane artykuły