Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i aparatów.

W przypadku kart pamięci liczy się nie tylko pojemność. Jeśli nie sprawdzimy dokładnie oznaczeń na kupowanej przez nas karcie pamięci, może okazać się, że nie pozwoli nam ona wykorzystać wszystkich możliwości danego aparatu. Ale nawet w przypadku modeli, które spełniają wszystkie kryteria potrafią zdarzać się niespodzianki, zwłaszcza jeśli chodzi o zapis wideo. Receptę na ten problem przygotowała austriacka firma Angelbird, oferując zestawy kart Match Pack, przystosowanych do konkretnych modeli aparatów i kamer.

Karty Angelbird Match Pack zagwarantują pełną kompatybilność z danymi modelami aparatów

Każdy pakiet Match Pack jest tworzony w małych seriach produkcyjnych i certyfikowany na konkretnym aparacie (np. Canon EOS R5 lub Canon EOS R6). Taki zabieg ma zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność z wszystkimi dostępnymi kodekami jakie są zainstalowane w danym modelu.

Obecnie Angelbird dostarcza zestawy Match Pack do aparatów i kamer Blackmagic Design, Canon, Fujifilm, Nikon, Panasonic, Sony, Z Cam.

Producent oferuje program wsparcia w przypadku utraty danych i 3-letnią gwarancję

Angelbird oferuje swoim klientom darmowy program wsparcia w przypadku utraty danych. Firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu danych i dołoży wszelkich starań aby uratować pliki na dowolnym nośniku Angelbird. Aby skorzystać ze wsparcia specjalistów Angelbird należy napisać na rescue@angelbird.com podając numer seryjny swojego urządzenia oraz opisać problem. Pracownicy serwisu skontaktują się ze zgłaszającym oraz w razie konieczności poinstruują jak przekazać im bezpiecznie uszkodzone urządzenie.

Produkty Angelbird objęte są 2 letnią ochroną gwarancyjną. Istnieje możliwość jej przedłużenia do 3 lat. W tym celu należy w okresie 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji na stronie producenta.

Sklepy w których kupicie wspomniane produkty Angelbird znajdziecie na stronie angelbird.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)