Wotoncraft - nowe torby i plecaki fotograficzne premium na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Marzec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Wotancraft pojawia się na polskim rynku. Torby i plecaki fotograficzne Wotancraft wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz niezwykłym stylem.

Wotoncraft to produkty dedykowane dla osób ceniących sobie trwałość, funkcjonalność i wygodę. Torby i plecaki dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, a co więcej są modułowe. Pozwala to na wybór najlepszego rozwiązania dla danego użytkownika. Każdy produkt został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu i transportowaniu aparatów fotograficznych, obiektywów oraz innych akcesoriów takich jak karty czy filtry.

Tajwańska marka zyskała uznanie wśród fotografów i fotografek na całym świecie. Jej produkty są bardzo cenione za jakość, funkcjonalność, stylowy wygląd oraz trwałość. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że ambasadorem marki w Polsce jest Wojciech Grzędziński, uznany fotoreporter.

Torby i plecaki Wotancraft sprawdzą się także jako rozwiązanie na codzień. To propozycja dla osób, które szukają wyjątkowej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marka Wotancraft stale udoskonala swoje produkty, dopracowując je w każdym detalu.

Wotoncraft - gdzie kupić?

Pełne portfolio marki jest już dostępne w warszawskim salonie Leica Store. Produkty możemy kupić też przez sklep internetowy leicastore.pl.

Więcej informacji i katalog produktów znajdziecie na stronie leicastore.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)