Wotoncraft - nowe torby i plecaki fotograficzne premium na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Marzec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Wotancraft pojawia się na polskim rynku. Torby i plecaki fotograficzne Wotancraft wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz niezwykłym stylem.

Wotoncraft to produkty dedykowane dla osób ceniących sobie trwałość, funkcjonalność i wygodę. Torby i plecaki dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, a co więcej są modułowe. Pozwala to na wybór najlepszego rozwiązania dla danego użytkownika. Każdy produkt został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu i transportowaniu aparatów fotograficznych, obiektywów oraz innych akcesoriów takich jak karty czy filtry.

Tajwańska marka zyskała uznanie wśród fotografów i fotografek na całym świecie. Jej produkty są bardzo cenione za jakość, funkcjonalność, stylowy wygląd oraz trwałość. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że ambasadorem marki w Polsce jest Wojciech Grzędziński, uznany fotoreporter.

Torby i plecaki Wotancraft sprawdzą się także jako rozwiązanie na codzień. To propozycja dla osób, które szukają wyjątkowej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marka Wotancraft stale udoskonala swoje produkty, dopracowując je w każdym detalu.

Wotoncraft - gdzie kupić?

Pełne portfolio marki jest już dostępne w warszawskim salonie Leica Store. Produkty możemy kupić też przez sklep internetowy leicastore.pl.

Więcej informacji i katalog produktów znajdziecie na stronie leicastore.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Powiązane artykuły