Wotoncraft - nowe torby i plecaki fotograficzne premium na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Marzec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Wotancraft pojawia się na polskim rynku. Torby i plecaki fotograficzne Wotancraft wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz niezwykłym stylem.

Wotoncraft to produkty dedykowane dla osób ceniących sobie trwałość, funkcjonalność i wygodę. Torby i plecaki dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, a co więcej są modułowe. Pozwala to na wybór najlepszego rozwiązania dla danego użytkownika. Każdy produkt został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu i transportowaniu aparatów fotograficznych, obiektywów oraz innych akcesoriów takich jak karty czy filtry.

Tajwańska marka zyskała uznanie wśród fotografów i fotografek na całym świecie. Jej produkty są bardzo cenione za jakość, funkcjonalność, stylowy wygląd oraz trwałość. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że ambasadorem marki w Polsce jest Wojciech Grzędziński, uznany fotoreporter.

Torby i plecaki Wotancraft sprawdzą się także jako rozwiązanie na codzień. To propozycja dla osób, które szukają wyjątkowej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marka Wotancraft stale udoskonala swoje produkty, dopracowując je w każdym detalu.

Wotoncraft - gdzie kupić?

Pełne portfolio marki jest już dostępne w warszawskim salonie Leica Store. Produkty możemy kupić też przez sklep internetowy leicastore.pl.

Więcej informacji i katalog produktów znajdziecie na stronie leicastore.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)