Boundary Supply - nowe plecaki i torby fotograficzne na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Styczeń 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Focus Nordic informuje o wprowadzeniu do sprzedaży plecaków fotograficznych i toreb marki Boundary - producenta, który łączy funkcjonalność, ciekawy design i przyjazne środowisku materiały.

Informacja prasowa

Boundary Supply to marka o charakterystycznym designie, tworząca funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę i sposób podróżowania. Firma tworzy innowacyjne technicznie produkty w duchu równowagi ze środowiskiem, zaprojektowane tak, aby były trwałe a jednocześnie odpowiadały na potrzeby współczesnych Użytkowników. W ofercie znajdziemy plecaki, torby na ramię oraz różne etui na aparaty fotograficzne.

Modułowe systemy zapewniają wygodne i proste rozwiązanie do przenoszenia sprzętu osobistego, fotograficznego i akcesoriów. Nie boją się brudu i ciężkich warunków pracy. Te torby to projekt oparty na funkcjonalności, stworzony z myślą o dynamice codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Produkcja Bluesign zmniejsza zużycie wody, energii i chemikaliów

Bluesign® oznacza zmniejszony wpływ na środowisko w trakcie łańcucha dostaw od fabryki do produktu końcowego, zapewniając jednocześnie etyczne traktowanie pracowników fabryki. Bluesign® pomaga fabrykom działać bardziej efektywnie, co zmniejsza całkowite zużycie wody, energii i środków chemicznych.

Zatwierdzone fabryki muszą spełniać rygorystyczne standardy kontroli zanieczyszczeń, a także charakteryzować się najsurowszymi na świecie wymaganiami bezpieczeństwa chemicznego dla tekstyliów. Poprzez ten certyfikowany łańcuch dostaw Boundary może pomóc zmienić tradycyjny paradygmat i swoje wysiłki, aby dostarczyć produkty w duchu równowagi środowiskowej. Firma zobowiązała się do korzystania z certyfikowanych materiałów Bluesign® i jeszcze bardziej aktywnego wykorzystywania certyfikowanych materiałów Bluesign® we wszystkich swoich projektach.

Zrównoważony rozwój, również jeśli chodzi o wybór materiałów

Boundary poświęca mnóstwo uwagi na materiały, z których tworzy produkty i zapewnia i zapewnia wysoki poziom innowacji dzięki wysokiej jakości materiałom Bluesign®.

Wykorzystujemy jedną z najmocniejszych tkanin nylonowych na rynku, materiały pochodzące z recyklingu, które zostały przekształcone w wytrzymałe przędze wysokiej jakości, X-Pac, która jest 3-warstwową laminowaną konstrukcją tkaniny z 210D / Multicam 500D Nylon Cordura® z Barricade™ DWR oraz włókna Kevlar® X-Ply, aby dodać stabilność ukośną i wytrzymałość na rozdarcie, a następnie pokryć wszystko 100% wodoodporną laminacją PET. To jest X-pac – nie spotkasz się z tym na co dzień.

Magnetyczny system mocowania jest kolejnym kluczowym elementem systemu modułowej konstrukcji Boundary. Pozwala on na szybkie mocowanie akcesoriów wewnątrz plecaka. Magnetyczny osprzęt to kolejna świetna funkcja, zabezpieczająca sprzęt dzięki systemowi auto-locking na paskach. Życie w podróży staje się wygodniejsze!

Zamki błyskawiczne YKK StormGuard

Suwaki YKK® StormGuard to wodoodporne, wysokiej jakości suwaki na każdą pogodę, zapewniające doskonałą ochronę i łatwy dostęp do wewnętrznych przegródek. Długotrwałe i wytrzymałe.

O firmie Boundary

Przywiązanie firmy Boundary do zrównoważonych rozwiązań i produkcji wysokiej jakości toreb i plecaków to główny element strategii jej rozwoju. To wszystko dzięki wysoce funkcjonalnym produktom i innowacjom technicznym. Czerpiemy inspirację z tworzenia trwałych produktów i wspierania inicjatyw, które są bezpośrednio korzystne dla środowiska. Dzięki temu firma stworzyła funkcjonalny design i produkty, które pasują do dynamizmu codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Każdy etap procesu produkcyjnego i każdy aspekt biznesu ma wpływ na środowisko i ludzi, więc Boundary szczyci się jako marka, która wdraża materiały Bluesign® w każdym produkcie. Marka wspiera uczciwe praktyki, bezpieczne warunki pracy i zrównoważoną produkcję tkanin w całym łańcuchu dostaw.

Więcej informacji na temat produktów marki znajdziecie na stronach focusnordic.pl i boundarysupply.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)