Filtry szare regulowane Marumi o 20% taniej

Autor:

13 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor sprzętu Marumi ruszył z promocją z okazji 70-lecia istnienia marki, w ramach której filtry Vari ND z serii Creation kupimy 20% taniej.

Marumi - Filtry Vari ND serii Creation

Filtry neutralnie szare serii CREATION pozwalają na płynne kontrolowanie ilości światła przepuszczanego do matrycy z zachowaniem poprawności ekspozycji i bez wpływu na balans kolorów. Zastosowanie filtrów VARI ND pozwala m.in. na regulowanie czasu naświetlania bez zmiany przysłony i zachowaniu danej ekspozycji lub też regulację głębi ostrości poprzez zmiany ustawień przysłony bez korekty czasu otwarcia migawki.

Filtry neutralnie szare serii CREATION Vari ND to także znakomite narzędzie do wykorzystania podczas filmowania, w czasie którego nie możemy swobodnie regulować czasu otwarcia migawki. Wówczas dzięki płynnej regulacji gęstości filtrów możemy kontrolować ekspozycję w relacji do oczekiwanej głębi ostrości regulowanej przysłoną.

W ramach najnowszej promocji, do 31 lica 2022 roku, kupując filtr szary z serii VARI ND Creation zyskujesz rabat aż 20%!

Oferta promocyjna dostępna jest u autoryzowanych dealerów Marumi w Polsce. Listę sklepów znajdziesz tutaj: https://marumi.pl/gdzie-kupic/.

Marumi - o firmie

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 70 lat skupia się na ulepszaniu technologii pozwalających na wykonywanie doskonałych zdjęć. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przynosi mnóstwo satysfakcji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły