Filtry szare regulowane Marumi o 20% taniej

Autor:

13 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor sprzętu Marumi ruszył z promocją z okazji 70-lecia istnienia marki, w ramach której filtry Vari ND z serii Creation kupimy 20% taniej.

Marumi - Filtry Vari ND serii Creation

Filtry neutralnie szare serii CREATION pozwalają na płynne kontrolowanie ilości światła przepuszczanego do matrycy z zachowaniem poprawności ekspozycji i bez wpływu na balans kolorów. Zastosowanie filtrów VARI ND pozwala m.in. na regulowanie czasu naświetlania bez zmiany przysłony i zachowaniu danej ekspozycji lub też regulację głębi ostrości poprzez zmiany ustawień przysłony bez korekty czasu otwarcia migawki.

Filtry neutralnie szare serii CREATION Vari ND to także znakomite narzędzie do wykorzystania podczas filmowania, w czasie którego nie możemy swobodnie regulować czasu otwarcia migawki. Wówczas dzięki płynnej regulacji gęstości filtrów możemy kontrolować ekspozycję w relacji do oczekiwanej głębi ostrości regulowanej przysłoną.

W ramach najnowszej promocji, do 31 lica 2022 roku, kupując filtr szary z serii VARI ND Creation zyskujesz rabat aż 20%!

Oferta promocyjna dostępna jest u autoryzowanych dealerów Marumi w Polsce. Listę sklepów znajdziesz tutaj: https://marumi.pl/gdzie-kupic/.

Marumi - o firmie

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 70 lat skupia się na ulepszaniu technologii pozwalających na wykonywanie doskonałych zdjęć. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przynosi mnóstwo satysfakcji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego sterowania aparatem
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego...
Czy tak fundamentalne i proste akcesorium jak statyw potrzebuje innowacji? Trójnogi z serii Benro Theta to pomysł na nowoczesne, inteligentne statywy, które dzięki...
7
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Matte Box IQ to narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób kontrolować odblaski światła podczas filmowania oraz swobodnie stosować magnetyczne filtry Irix  
11
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Nowa stacja zasilająca marki Newell to aż 532 Wh w poręcznym rozmiarze. Samra 500 to idealne rozwiązanie na długie wędrówki samochodem lub kamperem albo na sytuacje awaryjne.
1
Powiązane artykuły