Filtry szare regulowane Marumi o 20% taniej

Autor:

13 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor sprzętu Marumi ruszył z promocją z okazji 70-lecia istnienia marki, w ramach której filtry Vari ND z serii Creation kupimy 20% taniej.

Marumi - Filtry Vari ND serii Creation

Filtry neutralnie szare serii CREATION pozwalają na płynne kontrolowanie ilości światła przepuszczanego do matrycy z zachowaniem poprawności ekspozycji i bez wpływu na balans kolorów. Zastosowanie filtrów VARI ND pozwala m.in. na regulowanie czasu naświetlania bez zmiany przysłony i zachowaniu danej ekspozycji lub też regulację głębi ostrości poprzez zmiany ustawień przysłony bez korekty czasu otwarcia migawki.

Filtry neutralnie szare serii CREATION Vari ND to także znakomite narzędzie do wykorzystania podczas filmowania, w czasie którego nie możemy swobodnie regulować czasu otwarcia migawki. Wówczas dzięki płynnej regulacji gęstości filtrów możemy kontrolować ekspozycję w relacji do oczekiwanej głębi ostrości regulowanej przysłoną.

W ramach najnowszej promocji, do 31 lica 2022 roku, kupując filtr szary z serii VARI ND Creation zyskujesz rabat aż 20%!

Oferta promocyjna dostępna jest u autoryzowanych dealerów Marumi w Polsce. Listę sklepów znajdziesz tutaj: https://marumi.pl/gdzie-kupic/.

Marumi - o firmie

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 70 lat skupia się na ulepszaniu technologii pozwalających na wykonywanie doskonałych zdjęć. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przynosi mnóstwo satysfakcji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
„Profoto Connect Pro to więcej niż pilot. To centralny układ nerwowy każdej sesji gdyż to przez niego wszystko przepływa” - pisze producent o nowym, wielofunkcyjnym...
3
Powiązane artykuły