Obiektywy Sigma do Fujifilm X w przedsprzedaży - zamawiając przed końcem kwietnia otrzymasz filtr UV Marumi gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Szkła sigmy z mocowaniem Fujifilm X trafiają wreszcie na rynek. Do końca kwietnia w przedsprzedaży możemy skorzystać ze specjalnej promocji.

Dystrybutor marki Sigma informuje o rozpoczęci przedsprzedaży szkieł Sigma z mocowaniem Fujifilm X. Klienci, którzy skorzystają z oferty i zamówią u wybranych dealerów do końca kwietnia dowolny obiektyw Sigma z mocowaniem Fujifilm X, otrzymają gratis wielopowłokowy filtr UV marki Marumi (Fit+Slim). Dodatkowo obiektywy te zostaną objęte aż 5-letnią gwarancją (Po zarejestrowaniu obiektywu na stronie gwarancja.sigma-foto.pl).

Obiektywy Sigma 16 mm F1.4 DC DN, 30 mm F1.4 DC DN oraz 56 mm F1.4 DC DN z serii Contemporary to znane i popularne już modele, występujące na rynku z mocowaniami Sony-E, Micro 4/3, Canon M oraz L-mount, których algorytm sterowania obejmujący napęd AF i optymalizację szybkości komunikacji został opracowany specjalnie dla mocowania Fujifilm X Mount.

Oprócz wysokiej jakości optycznej i szybkiego AF, obiektywy te wspierają pracę z trybem AF-C (system ciągłego AF), a także są kompatybilne z opcją korekcji aberracji w aparatach Fujifilm. Mocowanie tych obiektywów jest uszczelniane gumą, dzięki czemu można je wykorzystywać nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Ceny obiektywów Sigma do Fujifilm X

Obiektywy pojawią się w sprzedaży 25 kwietnia a ich sugerowana cena detaliczna wynosi:

  • 16mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł
  • 30mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 590zł
  • 56mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł

Jak skorzystać z promocji?

Promocja ważna jest do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów. O promocję pytaj wśród poniższych autoryzowanych dealerów marki Sigma:

Więcej informacji na: sigma-foto.pl, facebook.pl/SigmaFotoPolska

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Nikon Nikkor Z 400 mm f/4.5 VR S - długi teleobiektyw w wersji light
Nikon Nikkor Z 400 mm f/4.5 VR S - długi teleobiektyw w wersji light
Najnowszy teleobiektyw z systemu Nikon Z to lekka, mniejsza i dużo tańsza alternatywą dla modelu ze światłem f/2.8. W sam raz dla aspirujących fotografów sportu i...
20
Stałki Fujinon w rękach czytelników - wyniki konkursu
Stałki Fujinon w rękach czytelników - wyniki konkursu
W kwietniu, wspólnie z firmą Fujifilm ogłosiliśmy konkurs, w ramach którego troje czytelników fotopolis miało okazję testować jasne stałki: Fujinon XF 18 mm f/1.4, Fujinon XF 23 mm f/1.4 R LM WR,...
16
Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RXD - uniwersalny zoom wkracza do systemu Fujifilm X
Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RXD - uniwersalny zoom wkracza do systemu Fujifilm X
Jeden z najciekawszych obiektywów zoom do aparatów APS-C debiutuje w wersji z mocowaniem Fujifilm X. Ekwiwalent 25-105 mm będzie uniwersalnym narzędziem dla fotografów...
16
Powiązane artykuły