Obiektywy Sigma do Fujifilm X w przedsprzedaży - zamawiając przed końcem kwietnia otrzymasz filtr UV Marumi gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Szkła sigmy z mocowaniem Fujifilm X trafiają wreszcie na rynek. Do końca kwietnia w przedsprzedaży możemy skorzystać ze specjalnej promocji.

Dystrybutor marki Sigma informuje o rozpoczęci przedsprzedaży szkieł Sigma z mocowaniem Fujifilm X. Klienci, którzy skorzystają z oferty i zamówią u wybranych dealerów do końca kwietnia dowolny obiektyw Sigma z mocowaniem Fujifilm X, otrzymają gratis wielopowłokowy filtr UV marki Marumi (Fit+Slim). Dodatkowo obiektywy te zostaną objęte aż 5-letnią gwarancją (Po zarejestrowaniu obiektywu na stronie gwarancja.sigma-foto.pl).

Obiektywy Sigma 16 mm F1.4 DC DN, 30 mm F1.4 DC DN oraz 56 mm F1.4 DC DN z serii Contemporary to znane i popularne już modele, występujące na rynku z mocowaniami Sony-E, Micro 4/3, Canon M oraz L-mount, których algorytm sterowania obejmujący napęd AF i optymalizację szybkości komunikacji został opracowany specjalnie dla mocowania Fujifilm X Mount.

Oprócz wysokiej jakości optycznej i szybkiego AF, obiektywy te wspierają pracę z trybem AF-C (system ciągłego AF), a także są kompatybilne z opcją korekcji aberracji w aparatach Fujifilm. Mocowanie tych obiektywów jest uszczelniane gumą, dzięki czemu można je wykorzystywać nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Ceny obiektywów Sigma do Fujifilm X

Obiektywy pojawią się w sprzedaży 25 kwietnia a ich sugerowana cena detaliczna wynosi:

  • 16mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł
  • 30mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 590zł
  • 56mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł

Jak skorzystać z promocji?

Promocja ważna jest do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów. O promocję pytaj wśród poniższych autoryzowanych dealerów marki Sigma:

Więcej informacji na: sigma-foto.pl, facebook.pl/SigmaFotoPolska

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Sony pracuje nad obiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS
Sony pracuje nad obiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS
Dobra wiadomość dla miłośników jasnych teleobiektywów. Jak informuje producent, na początku 2024 roku na rynek wprowadzony zostanie obiektym Sony FE 300 mm f/2.8 GM...
2
Sony FE 20-70 mm f/4 G - nowy standard standardowego zooma
Sony FE 20-70 mm f/4 G - nowy standard standardowego zooma
Lekki, kompaktowy, bardzo dobry optycznie i o niespotykanym zakresie. Najnowszy obiektyw zoom do Sony FE 20-70 mm f/4 G wyznacza nowe standardy...
8
Laowa Proteus 2x Anamorphic - profesjonalne obiektywy anamorficzne Venus Optics
Laowa Proteus 2x Anamorphic - profesjonalne obiektywy anamorficzne Venus Optics
Laowa w krótkim czasie przeszłą drogę od producenta egzotycznej optyki, do twórcy profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań na rynek filmowy. Szkła z serii Proteus to...
8
Powiązane artykuły