Obiektywy Sigma do Fujifilm X w przedsprzedaży - zamawiając przed końcem kwietnia otrzymasz filtr UV Marumi gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Szkła sigmy z mocowaniem Fujifilm X trafiają wreszcie na rynek. Do końca kwietnia w przedsprzedaży możemy skorzystać ze specjalnej promocji.

Dystrybutor marki Sigma informuje o rozpoczęci przedsprzedaży szkieł Sigma z mocowaniem Fujifilm X. Klienci, którzy skorzystają z oferty i zamówią u wybranych dealerów do końca kwietnia dowolny obiektyw Sigma z mocowaniem Fujifilm X, otrzymają gratis wielopowłokowy filtr UV marki Marumi (Fit+Slim). Dodatkowo obiektywy te zostaną objęte aż 5-letnią gwarancją (Po zarejestrowaniu obiektywu na stronie gwarancja.sigma-foto.pl).

Obiektywy Sigma 16 mm F1.4 DC DN, 30 mm F1.4 DC DN oraz 56 mm F1.4 DC DN z serii Contemporary to znane i popularne już modele, występujące na rynku z mocowaniami Sony-E, Micro 4/3, Canon M oraz L-mount, których algorytm sterowania obejmujący napęd AF i optymalizację szybkości komunikacji został opracowany specjalnie dla mocowania Fujifilm X Mount.

Oprócz wysokiej jakości optycznej i szybkiego AF, obiektywy te wspierają pracę z trybem AF-C (system ciągłego AF), a także są kompatybilne z opcją korekcji aberracji w aparatach Fujifilm. Mocowanie tych obiektywów jest uszczelniane gumą, dzięki czemu można je wykorzystywać nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Ceny obiektywów Sigma do Fujifilm X

Obiektywy pojawią się w sprzedaży 25 kwietnia a ich sugerowana cena detaliczna wynosi:

  • 16mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł
  • 30mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 590zł
  • 56mm F1.4 DC DN | Contemporary - 1 890zł

Jak skorzystać z promocji?

Promocja ważna jest do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów. O promocję pytaj wśród poniższych autoryzowanych dealerów marki Sigma:

Więcej informacji na: sigma-foto.pl, facebook.pl/SigmaFotoPolska

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Wiosenne ceny Samyang - obiektywy do Sony E i Fujifilm X z dużymi rabatami
Wiosenne ceny Samyang - obiektywy do Sony E i Fujifilm X z dużymi rabatami
Samyang wystartował z wiosennymi rabatami na obiektywy z mocowaniami Sony E i Fujifilm X. Do 30 czerwca 9 modeli z oferty producenta kupicie sporo taniej.
5
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
System L-mount wzbogaci się o nowy poręczny obiektyw. To lekki i cienki “naleśnik” S 26 mm f/8 bez autofokusa, który ma spełniać rolę dekielka do aparatu. Jest też zapowiedź nowego zooma.
1
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Powiązane artykuły