Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Broncolor Edge Mask i Focus 110 - nowe modyfikatory światła w ofercie

0

Autor: Maciej Luśtyk

23 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

W zeszłym tygodniu znany producent sprzętu oświetleniowego pokazał nowe lampy Siros L. Teraz oferta producenta została zaktualizowana także o nowe modyfikatory i dyfuzory: nakładki maskujące oraz parasolkę paraboliczną.

Kilka dni temu zaprezentowane zostały kompaktowe i wydajne lampy Broncolor Siros L, które będąc swoistą odpowiedzią na system Profoto B2, mają sprawdzić się tak w studio jak i w plenerze, oferując wszystko, czego od oświetlenia może wymagać zawodowy fotograf.

W ślad za zeszłotygodniową premierą producent pokazał także nowe modyfikatory światła. Po pierwsze są to ciekawe nakładki maskujące Broncolor Edge Mask, które założymy na softboxy o wymiarach: 35 x 60 cm, 60 x 100 cm, 90 x 120 cm, 120 x 180 cm. Maski pozwolić mają na wygodne doświetlenie konturów obiektów znajdujących się na ich tle. Z pewnością okażą się ciekawym akcesorium w fotografii portretowej.

Drugim z zaprezentowanych dyfuzorów jest paraboliczna parasolka Focus 110, która w zależności od pozycji względem lampy pozwoli nam uzyskać światło o różnej charakterystyce.

Za dyfuzory Edge Mask, w zależności od rozmiaru zapłacimy od około $50 do $110. Parasolka to z kolei koszt około $210. Na razie nie wiemy kiedy i w jakiej cenie pojawią się na polskim rynku.

Więcej informacji o produktach marki Broncolor znajdziecie pod adresem bron.ch.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)