Broncolor

Wszystkie artykuły z tagiem: "Broncolor" w serwisie fotopolis.pl:
Profoto i Broncolor rozszerzają wsparcie o aparaty Fujifilm
Dobra wiadomość dla fotografów, którzy chcą używać aparatów systemu X w wymagających sesjach studyjnych. Nowe transmitery Profoto Air Remote TTL-F oraz Broncolor RFS 2.2F pozwalają na bezproblemową współprace aparatów Fuji z profesjonalnymi systemami lamp.
14 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Broncolor Litepipe P - nowy pomysł na uniwersalny softbox
Softboxy, to jedne z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów studyjnych. Ich gabaryty często utrudniają jednak fotografowanie w niewielkich pomieszczeniach. Nie są tez najwygodniejsze w montażu. Pomysł na rozwiązanie tego problemu ma Broncolor z nowym modyfikatorem Litepipe P.
11 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
To prawdziwa żyła złota! Broncolor udostępnia prawie 100 darmowych tutoriali
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, powinieneś odwiedzić stronę Broncolor. Producent udostępnił blisko 100 bezpłatnych poradników, które mogą pomóc zapanować nad sztucznym oświetleniem zarówno w studiu jak i plenerze.
8 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Masz między 18 a 30 lat? Masz szansę otrzymać za darmo profesjonalne oświetlenie Broncolor
Jak co roku, Bronocolor rusza z akcją Gen NEXT, w ramach której obiecujący młodzi twórcy będą mieli szansę stać się ambasadorami marki i otrzymać sprzęt oświetleniowy o wartości prawie 25 tys. dolarów.
18 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Broncolor Edge Mask i Focus 110 - nowe modyfikatory światła w ofercie
W zeszłym tygodniu znany producent sprzętu oświetleniowego pokazał nowe lampy Siros L. Teraz oferta producenta została zaktualizowana także o nowe modyfikatory i dyfuzory: nakładki maskujące oraz parasolkę paraboliczną.
23 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Broncolor Siros L - duża moc w kompaktowym wydaniu
Firma Broncolor powiększyła swoją flagową serię lamp fotograficznych. W skład linii Siros L wchodzą dwa modele, które dzięki wydajnemu akumulatorowi oraz kompaktowej konstrukcji powinny sprawdzić się zarówno w studiu, jak i plenerze.
17 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Gen Next - Ty również możesz zostać ambasadorem marki Broncolor
Lara Jade, Benjamin Von Wong, Dustin Snipes czy Jasion Jia to tylko kilka osób, które są ambasadorami firmy Broncolor. Jeżeli chcesz dołączyć do tego prestiżowego grona, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Gen NEXT, który pozwala wejść na ścieżkę kariery światowego fotografa.
18 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
SMDV Alpha Speedbox - problem z montażem softboxów rozwiązany
Jeśli pracujecie w studio, z pewnością wiecie ile czasu i frustracji potrafi kosztować złożenie softboxów, zwłaszcza tych okrągłych. Rozwiązanie tego problemu proponuje koreański producent akcesoriów fotograficznych SMDV, którego dyfuzory rozkładają się na podobnej zasadzie jak parasolki.
4 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
“Architektura Światła” - warsztaty oświetlenia z Ursem Recherem
Dicam.pl zaprasza do Warszawy na warsztaty “Architektura Światła”, które poprowadzi uznany fotograf i konsultant marki Broncolor, Urs Recher. Zajęcia odbędą się 23 i 24 czerwca 2015 roku.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0