Selfie Stick UnReal - wysięgnik, jakiego jeszcze nie widzieliście

Autor: Maciej Luśtyk

20 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli myśleliście, że widzieliście już wszystko, zobaczcie selfie stick przygotowany na potrzeby promocji serialu UnReal.

Selfie Stick UnReal to ziszczenie snów producentów wysięgników do selfie. Jest w pełni automatyczny, wyposażony w oświetlacze LED i wiatraki, dzięki którym włosy na zdjęciach będą efektownie rozwiane. Słowem priorytetowy zakup dla każdego szanującego się fana smartfonowych autoportretów. Zbyt piękne, by było prawdziwe?

Niestety tak. Ten wyjątkowy selfie stick został stworzony przez agencję kreatywną Thinkmodo na potrzeby promocji serialu UnReal, opowiadającego o mechanizmach rządzących produkcją programów z gatunku reality show. Na razie istnieją jedynie dwa egzemplarze urządzenia, a ich przygotowanie zajęło twórcom prawie 3 miesiące.

 

Mimo wszystko wysięgnik jest w pełni funkcjonalny, a zdjęcia pokazane w filmie naprawdę zostały wykonane za jego pomocą. Biorąc pod uwagę zainteresowanie jakie klip wzbudza w mediach społecznościowych, nie jest powiedziane, że twórcy nie rozważą jego produkcji na masową skalę.

Jak twierdzi założyciel agencji, Michael Krivicka, podczas filmowani spotu ekipa ciągle zaczepiana byli przez przechodniów, pytających o możliwość kupna urządzenia. - Przykro, gdyby taki pomysł miał się zmarnować. Jeśli zainteresowanie będzie wystarczająco duże, skontaktujemy się z nadawcą programu i zobaczymy, co da się w tej kwestii zrobić - komentuje.

A my pytamy: czy to jeszcze śmieszne, czy może już smutne?

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI poszerza swoją działalność. Chińczycy pokazali właśnie swoje pierwsze przenośne stacje zasilające, która ułatwią ładowanie baterii i zasilanie sprzętu elektronicznego w terenie....
6
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Firma Angelbird przedstawia nową edycję zestawów kart pamięci Match Pack. Stworzone z myślą o profesjonalistach w branży fotograficznej i filmowej, mają zapewnić maksymalną wydajność i...
2
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij...
Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.
5
Powiązane artykuły