Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Aputure DEC - kontroler bezprzewodowy z adapterem Mikro Cztery Trzecie

0

Autor: Michał Chrzanowski

2 Październik 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Firma Foxfoto zaprezentowała adapter Mikro Cztery Trzecie Aputure DEC, który posiada możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkownikach obiektywów Canon EF i EF-S.

Aputure DEC to adapter Micro 4/3, który wspiera obiektywy Canon EF i EF-S. Urządzenie zapewnia bezprzewodowe sterowanie ostrością i przysłoną z odległości do 100m (w terenie otwartym). Umożliwia pełne otwarcie przysłony na czas ostrzenia oraz powrót do poprzedniej wartości po jego zakończeniu. Ponadto, oferuje precyzyjną kontrolę parametrów dzięki ekranom OLED znajdującym się zarówno na adapterze jak i pilocie. Zdaniem producenta wbudowany wyświetlacz zapewnia bardzo wysoką czytelność nawet w pełnym słońcu. Na ekranie prezentowane są informację o ogniskowej, wartości przysłony, sile sygnału oraz poziomie naładowania akumulatora.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Aputure DEC pracuje na częstotliwości 2,4GHz, co zapewnia duży zasięg i stabilność sygnału. Sterownik umożliwia manualną zmianę ostrości, przeskakiwanie pomiędzy wcześniej zdefiniowanymi punktami 'A i B' oraz regulację prędkości zmiany ostrości. Co więcej, umożliwia również otwieranie przysłony na czas ustawiania ostrości. Dodatkowo został wyposażony w gniazdo micro USB, przez który będziemy w stanie naładować akumulator oraz dokonać aktualizacji urządzenia.

Całość dostarczana jest w sztywnym futerale w cenie 1799 zł. Więcej informacji na temat adaptera możecie znaleźć na stronie www.aputure.pl.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
0
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły