Aputure DEC - kontroler bezprzewodowy z adapterem Mikro Cztery Trzecie

Aputure DEC - kontroler bezprzewodowy z adapterem Mikro Cztery Trzecie
Firma Foxfoto zaprezentowała adapter Mikro Cztery Trzecie Aputure DEC, który posiada możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkownikach obiektywów Canon EF i EF-S.
Aputure DEC to adapter Micro 4/3, który wspiera obiektywy Canon EF i EF-S. Urządzenie zapewnia bezprzewodowe sterowanie ostrością i przysłoną z odległości do 100m (w terenie otwartym). Umożliwia pełne otwarcie przysłony na czas ostrzenia oraz powrót do poprzedniej wartości po jego zakończeniu. Ponadto, oferuje precyzyjną kontrolę parametrów dzięki ekranom OLED znajdującym się zarówno na adapterze jak i pilocie. Zdaniem producenta wbudowany wyświetlacz zapewnia bardzo wysoką czytelność nawet w pełnym słońcu. Na ekranie prezentowane są informację o ogniskowej, wartości przysłony, sile sygnału oraz poziomie naładowania akumulatora.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Aputure DEC pracuje na częstotliwości 2,4GHz, co zapewnia duży zasięg i stabilność sygnału. Sterownik umożliwia manualną zmianę ostrości, przeskakiwanie pomiędzy wcześniej zdefiniowanymi punktami 'A i B' oraz regulację prędkości zmiany ostrości. Co więcej, umożliwia również otwieranie przysłony na czas ustawiania ostrości. Dodatkowo został wyposażony w gniazdo micro USB, przez który będziemy w stanie naładować akumulator oraz dokonać aktualizacji urządzenia.

Całość dostarczana jest w sztywnym futerale w cenie 1799 zł. Więcej informacji na temat adaptera możecie znaleźć na stronie www.aputure.pl.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12