Przetestuj aparat Pentax 645Z

0
Maciej Luśtyk
9 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Studio Sensi i sklep Foto-Plus zapraszają na otwarte testy cyfrowego aparatu średnioformatowego Pentax 645Z. W ramach testów wszyscy zainteresowani będą mieli okazję przetestować możliwości aparatu w fotografii modowej i reklamowej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11 kwietnia 2015.
Aparat Pentax 645Z to średnioformatowy aparat cyfrowy z matrycą CMOS o rozdzielczości 50 megapikseli. Tę samą, którą znajdziemy w aparatach Hasselblad H5D 50C i Phase One IQ250. Aparat z powodzeniem konkuruje z klasycznymi rozwiązaniami opartymi o przystawki cyfrowe.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Już w sobotę 11 kwietnia 2015 roku wszyscy zainteresowani będą mieli okazję do przetestowania możliwości aparatu pod kątem fotografii modowej i reklamowej. Impreza odbędzie się w godzinach 11:00-14:00 w Studiu Sensi przy ul. Krakowiaków 80/98 w Warszawie. Zainteresowani proszeni są o rejetrację poprzez formularz zgłoszeniowy. Należy zabrać własne karty SD.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)