Meike MK-70D i MK-D5300

0
Michal Grzegorczyk
18 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie firmy Delta pojawiły się kolejne gripy marki Meike. Modele MK-70D i MK-D5300 pasują do lustrzanek, odpowiednio, Canon EOS 70D i Nikon D5300. Ten drugi nie ma swojego markowego odpowiednika.

W ofercie firmy Delta pojawiły się kolejne gripy marki Meike. Model Meike Multi-Power Battery Pack MK-70D to uchwyt pionowy do aparatu Canon EOS 70D, zamienniki zasobnika na baterie Canon BG-14. Ma cztery przyciski funkcyjne, dwustopniowy spust migawki oraz pokrętło sterujące. Uchwyt ma ergonomicznie wyprofilowany kształt, który ułatwia wykonywanie zdjęć w pionie oraz fotografowanie z cięższymi teleobiektywami. Został wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego pokrytego gumową, antypoślizgową okładziną. Standardowo wyposażony jest w dwie wymienne kasety, które w zależności od potrzeb można załadować jednym lub dwoma akumulatorami LP-E6 lub sześcioma bateriami bądź akumulatorkami formatu AA/LR6. Urządzenie waży około 280 gramów i kosztuje 229 złotych.Model Meike Multi-Power Battery Pack MK-D5300 to uchwyt pionowy przeznaczony do Nikona D5300. Mieści do dwóch baterii EN-EL14. Ma dodatkowy spust migawki oraz ergonomicznie wyprofilowaną budowę pokrytą gumą. Grip waży 150 gramów. Kosztuje 130 złotych.


Uchwyty Meike Multi-Power Battery Pack MK-70D oraz MK-D5300 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły