Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

EOS Companion - aplikacja dla systemu EOS

0

Autor: Patryk Wiśniewski

12 Luty 2014
Artykuł na: 4-5 minut
CP+ 2014 Wraz z premierą najnowszej lustrzanki Canona, producent prezentuje swoją nową aplikację skierowaną do osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią. EOS Companion będziemy mogli zainstalować na swoich urządzeniach mobilnych, dzięki czemu uzyskamy dostęp do wskazówek i samouczków, które pomogą nam udoskonalić warsztat.

Aplikacja EOS Companion jest dedykowana przede wszystkim dla użytkowników aparatu EOS 1200D. Ale oczywiście każdy z nas może z niej skorzystać niezależnie od tego, czy posiada ten konkretny model aparatu.

Z pomocą tej aplikacji można szybko zapoznać się z układem przycisków oraz funkcjami aparatu. Sekcja "Inspire" w EOS Companion zawiera samouczki i ćwiczenia, które uczą podstawowych zasad fotografii w tempie, jakie pasuje użytkownikowi - łącząc informacje o popularnych tematach zdjęć, takich jak zwierzęta i ludzie, z instrukcjami fotograficznymi, na przykład dotyczącymi prędkości lub perspektywy.

Aplikacja oferuje też przewodnik, który zawiera przydatne wskazówki na temat robienia lepszych zdjęć oraz rozwiązywania najczęstszych problemów, takich jak nieostry lub prześwietlony obraz, a także rady dotyczące komponowania fotografii grupowych i krajobrazowych.

Aplikacja wkrótce pojawi się w polskiej wersji językowej

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły