DxO FilmPack 3.2.3

0
Patrycja Tuszyńska
24 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Pojawiła się aktualizacja DxO FilmPack 3. Dzięki tej aplikacji użytkownik może w łatwy sposób zasymulować wygląd filmów analogowych na cyfrowych fotografiach. Wersja 3.2.3 dodaje wsparcie dla Adobe Photoshop Elements 11 i Windowsa 8. DxO FilmPack 3 jest dostępny jako plugin do programów Photoshop, Lightroom i Aperture, a także jako samodzielny program.

DxO FilmPack 3 pozwala na symulowanie wyglądu filmów tradycyjnych na fotografiach cyfrowych. Wśród dostępnych presetów znajdziemy m.in. filmy Fuji Provia 100 F, Kodak Ektachrome 100 VS, Kodak Portra 160 VC i Ilford HP5 Plus 400. Aktualizacja aplikacji w wersji 3.2.3 dodaje wsparcie dla programu Adobe Photoshop Elements 11 i Windowsa 8. Lista wszystkich filtrów dostępna jest na stronie DxO.

DxO FilmPack v3.2.3 funkcjonuje jako osobna aplikacja w wersji 32- i 64-bitowej. Jako plugin jest kompatybilny z programami (także w wersjach 32- i 64-bitowych):
  • DxO Optics Pro 6, 7, 8
  • Adobe Photoshop CS3, CS4, CS5, CS6
  • Adobe Lightroom 3 & 4
  • Adobe Photoshop Elements 9, 10, 11
  • Apple Aperture 3

DxO FilmPack v3.2.3 dostępny jest w dwóch wersjach - Essential oraz Expert, które różnią się liczbą dostępnych presetów i funkcji. Obydwie edycje można zakupić w sklepie online DxO w promocyjnej cenie do 31 stycznia. DxO FilmPack 3 Essential Edition w cenie 49 zamiast 79 dolarów oraz DxO FilmPack 3 Expert Edition w cenie 99 zamiast 129 dolarów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły