Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe akcesoria MeiKe w polskiej dystrybucji

0

Autor: Michal Grzegorczyk

21 Listopad 2011
Artykuł na: 6-9 minut
Firma Delta, wyłączny dystrybutor marki MeiKe w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych akcesoriów: obudów podwodnych, battery-packów i pierścieniowych, LED-owych lamp do makrofotografii.
uniwersalna obudowa MeiKe MK-WP

Krakowska firma Delta, wyłączny dystrybutor marki MeiKe w Polsce, poinformowała o rozszerzeniu swojej oferty o nowe akcesoria do kompaktów i lustrzanek. Wśród nich znalazły się obudowy podwodne do Canonów Power-shot G11 i G12, Sony NEX-C3 i NEX-5, a także uniwersalna obudowa z akcesoriami umożliwiającymi dostosowanie jej do różnych modeli.

batter-pack do Nikona D5100

Dalsze nowości to battery-packi do lustrzanek Canon EOS 1100D oraz Nikon D5100, a także pierścieniowa, LED-owa lampa do makrofotografii, dostępna w wersjach dla Canona i Nikona. Lampa składa się z modułu sterującego montowanego na stopce i pierścienia z LED-ami zakładanego na obiektyw. W module sterującym mieszczą się cztery baterie AA zasilające lampę.

pierścieniowa lampa LED

Więcej informacji o nowych produktach, a także ich ceny, można znaleźć w poniższej informacji prasowej:

Nowe produkty marki MeiKe w polskiej dystrybucji!

Kraków, 21 listopada 2011 r.
- Wyłączny dystrybutor marki MeiKe w Polsce, firma Delta, wprowadza do sprzedaży nowe obudowy podwodne. Wraz z nimi do sprzedaży trafiają też nowe modele battery-packów MK-1100D i MK-D5100 dla lustrzanek Canon 1100D i Nikon D5100, a także pierścieniową lampę makro opartą na technologii LED.

Obudowy podwodne MeiKe

Oferta obudów podwodnych MeiKe składa się z modelu MK-WP-DC34 dedykowanego do aparatów Canon Powershot G11 i G12, modeli MK-NEXC3 i MK-NEX5 dla aparatów Sony NEX-C3 i NEX-5 oraz jednego uniwersalnego MK-WP. Model MK-WP wyposażony jest w zestaw akcesoriów pozwalających dostosować rozmieszczenie przycisków oraz dźwigni obudowy do posiadanego aparatu. Obudowy podwodne MeiKe wykonane są z wyjątkowo wytrzymałego i odpornego na zarysowania poliwęglanu, który w newralgicznych miejscach został uszczelniony i wzmocniony śrubami ze stali nierdzewnej. Dzięki temu sprzęt umieszczony w obudowie jest całkowicie bezpieczny nawet do głębokości 40 metrów. Każda obudowa została dodatkowo wyposażona w zapasową uszczelkę i pastę uszczelniającą, dzięki której zachowa swoją wodoszczelność i zagwarantuje bezpieczeństwo aparatu na długie lata. Po mimo, że obudowy MeiKe powstały głównie z myślą o fotografowaniu pod wodą, to mogą być również wykorzystywane jako zabezpieczenie sprzętu, przed takimi niekorzystnymi czynnikami, jak woda, piasek, błoto oraz śnieg.

Nowe modele battery-packów MeiKe

Wraz obudowami podwodnymi do sprzedaży trafiły także nowe battery-packi. Pierwszy z nich oznaczony jako MK-1100D, przeznaczony jest do Canona EOS 1100D i umożliwia zasilanie aparatu za pomocą jednego lub dwóch akumulatorów typu LP-E10. Wyposażony jest ponadto w dodatkowy spust migawki, ułatwiający wykonywanie zdjęć w pionie. Drugim battery-packiem wprowadzonym na polski rynek jest model MK-D5100 zaprojektowany do lustrzanki Nikon D5100. Dzięki niemu aparat może być zasilany za pomocą dodatkowego akumulatora typu EN-EL14. Podobnie jak w przypadki modelu MK-1100D, battery-pack MK-D5100 posiada dodatkowy spust migawki do pionowych kadrów.

Lampa pierścieniowa LED do makrofotografii

Trzecią listopadową nowością na polskim rynku jest lampa pierścieniowa LED przeznaczona do makrofotografii. Składa się z modułu sterującego montowanego na stopce aparatu oraz pierścienia z diodami zakładanego na obiektyw z gwintem filtrowym. Moduł sterujący zasilany jest czterema bateriami lub akumulatorami AA, dzięki czemu nie obciąża akumulatora w aparacie i pozwala na niezależną pracę. Lampa pierścieniowa MeiKe FC100 może pracować w trybie światła błyskowego lub ciągłego, które w razie potrzeby może zostać rozdzielone tylko na lewą lub prawą stronę. Moc lampy regulowana jest ręcznie w siedmiostopniowej skali za pomocą modułu sterującego.

Ceny obudów podwodnych MeiKe:

MeiKe MK-NEX5 - 389 zł (z VAT),
MeiKe MK-NEXC3 - 389 zł (z VAT)
MeiKe MK-WP - 315 zł (z VAT)
MeiKe MK-WP-DC34 - 389 zł (z VAT)

Ceny battery-packów MeiKe:

MeiKe MK-1100D - 150 zł (z VAT),
MeiKe MK-D5100 - 150 zł (z VAT),

Ceny lamp pierścieniowych makro LED MeiKe:

MeiKe FC100 z mocowaniem Canon - 129 zł (z VAT),
MeiKe FC100 z mocowaniem Nikon - 129 zł (z VAT),

Gwarancja

Wszystkie wymienione produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
23
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)