Newell MB-D16 - battery grip do aparatu Nikon D750

0

Autor: Maciej Luśtyk

26 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Foxfoto poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego gripa do aparatu Nikon D750. Newell MB-D16 wyposażono w dwupozycyjny spust migawki, joystick, dwa pokrętła nastaw, blokadę funkcji oraz przycisk AF-L/AE-L.

Grip Newell MB-D16 do aparatu Nikon D750 posiada wszystkie funkcje, które możemy spotkać w dedykowanym akcesorium marki Nikon. Wyposażono go w dwupozycyjny spust migawki, joystick, dwa pokrętła nastaw, blokadę funkcji oraz przycisk blokady ekspozycji. Uchwyt pokryty jest tworzywem gumowym, co gwarantuje pewny chwyt i umożliwia wygodną pracę zarówno w pionie i w poziomie. Uchwyt wyposażono również w gwint statywu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Akcesorium Newell pozwala na zasilanie aparatu za pomocą dwóch akumulatorów EN-EL15 lub 6 baterii AA. Baterie oraz wkład na akumulator otrzymamy w zestawie razem z gripem.

Więcej informacji o gripie znajdziemy na stronie foxfoto.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)