Newell MB-D16 - battery grip do aparatu Nikon D750

Newell MB-D16 - battery grip do aparatu Nikon D750
Firma Foxfoto poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego gripa do aparatu Nikon D750. Newell MB-D16 wyposażono w dwupozycyjny spust migawki, joystick, dwa pokrętła nastaw, blokadę funkcji oraz przycisk AF-L/AE-L.
Grip Newell MB-D16 do aparatu Nikon D750 posiada wszystkie funkcje, które możemy spotkać w dedykowanym akcesorium marki Nikon. Wyposażono go w dwupozycyjny spust migawki, joystick, dwa pokrętła nastaw, blokadę funkcji oraz przycisk blokady ekspozycji. Uchwyt pokryty jest tworzywem gumowym, co gwarantuje pewny chwyt i umożliwia wygodną pracę zarówno w pionie i w poziomie. Uchwyt wyposażono również w gwint statywu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Akcesorium Newell pozwala na zasilanie aparatu za pomocą dwóch akumulatorów EN-EL15 lub 6 baterii AA. Baterie oraz wkład na akumulator otrzymamy w zestawie razem z gripem.

Więcej informacji o gripie znajdziemy na stronie foxfoto.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12