Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Meike MK-60D - battery pack do EOS-a 60D

0

Autor: Michal Grzegorczyk

20 Styczeń 2011
Artykuł na: 6-9 minut
Krakowska firma Delta zaprezentowała battery pack do aparatu Canon EOS 60D. Meike MK-60D to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnego battery packa Canon BG-E9.

Firma Delta zaprezentowała w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnego battery packa Canon BG-E9. Meike MK-60D jest wyposażony w dwupozycyjny spust migawki i pokrętło nastawcze, oraz trzy przyciski funkcyjne i przełącznik Włącz/Wyłącz. Na spodzie obudowy battery packa znajduje się gwint statywowy 1/4" oraz uchwyt do zamocowania paska. W battery packu mieszczą się dwa akumulatory LP-E6 lub sześć baterii AA. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 złotych.

Poniżej prezentujemy informację prasową:

Nowy battery pack Meike MK-60D do Canon EOS 60D

Kraków, 20 stycznia 2011 r. -
Firma Delta wprowadza do sprzedaży nowy produkt - Multi-Power Battery Pack Meike MK-60D dedykowany do aparatu Canon EOS 60D. Battery pack MK-60D jest wiernym i w pełni funkcjonalnym zamiennikiem modelu Canon BG-E9.

Funkcjonalność

Meike MK-60D to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnego battery packa Canon BG-E9, zaprojektowanego z myślą o fotografach posługujących się lustrzanką cyfrową Canon EOS 60D. MK-60D wyposażony jest w dwupozycyjny spust migawki i pokrętło nastawcze, oraz trzy przyciski funkcyjne i przełącznik Włącz/Wyłącz. Na spodzie obudowy battery packa znajduje się gwint statywowy 1/4" oraz uchwyt do zamocowania paska.

Zasilanie

Multi-Power Battery Back Meike MK-60D zasilany jest za pomocą jednego lub dwóch akumulatorów typu LP-E6, które pozwalają nawet dwukrotnie zwiększyć liczbę wykonywanych zdjęć na jednym ładowaniu. Dzięki dołączonemu do zestawu magazynkowi, możliwe jest rówież skorzystanie z alternatywnego źródła zasilania w postaci sześciu baterii alkalicznych rozmiaru AA/LR6. Battery pack Meike MK-60D może również współpracować z dedykowanym adapterem stałego zasilania, który należy zakupić osobno.

Komfort i bezpieczeństwo

Multi-Power Battery Pack Meike MK-60D to idealne rozwiązanie dla fotografów posługujących się aparatem Canon EOS 60D, wyposażonym w systemową lampę błyskową lub ciężki obiektyw. Ergonomicznie wyprofilowana obudowa pokryta antypoślizgową okładziną, wspomaga precyzyjne kadrowanie w pionie i poziomie oraz usprawnia obsługę aparatu w trudnych warunkach.

Cena

Sugerowana cena detaliczna battery packa Meike MK-60D wynosi 229 złotych (brutto)

Gwarancja

Multi-Power Battery Pack Meike MK-60D objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły