Promocyjne zestawy monitorów Eizo i kalibratorów X-Rite ColorMunki

Firma Medikon wprowadza do swojej oferty kalibratory X-Rite ColorMunki. W związku z tym przygotowała promocyjne zestawy łączące monitory Eizo i kalibratory ColorMunki dostępne w atrakcyjnych cenach.

Firma Medikon Polska poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty kalibratorów X-Rite ColorMunki. W związku z tym oferuje dwa promocyjne zestawy. Pierwszy składa się z profesjonalnego monitora graficznego EIZO ColorEdge CG223W i spektrofotometru X-Rite ColorMunki Photo, który będzie można kupić za 4615 złotych (oszczędność 500 złotych w stosunku do detalicznych cen poszczególnych produktów). Drugi zestaw składa się z monitora EIZO FlexScan S2233W i kolorymetru X-Rite ColorMunki Create - jego cena to 2075 złotych (200 złotych oszczędności). Podane kwoty to ceny netto. Szczegółowa oferta i charakterystyka urządzeń znajduje się na na {LNK|http://www.sklep.medikon.pl;stronie sklepu internetowego Medikonu.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12