Warsztaty Szkoła Druku Medikon w Krakowie

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Styczeń 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
1 lutego w Studio Luma w Krakowie odbędą się bezpłatne Warsztaty Szkoła Druku Medikon "Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy", które poprowadzi Szymon Aksienionek. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

W programie Warsztatów Szkoła Druku Medikon znajdzie się przygotowanie cyfrowej ciemni - drukarki, monitora, papieru i oprogramowania - do pracy umożliwiającej edycję i drukowanie zdjęć cyfrowych zgodnie z zasadami zarządzania barwą. Prowadzenie: Szymon Aksienionek, Medikon Polska.

Podczas warsztatów omówione i przedstawione w praktyce zostaną najważniejsze zagadnienia związane z cyfrowym drukiem fotograficznym. Uczestnicy - mając do dyspozycji profesjonalną drukarkę fotograficzną EPSON, monitor graficzny EIZO ColorEdge, urządzenia i oprogramowanie do kalibracji, profilowania i kontroli koloru firmy X-Rite oraz papiery ILFORD, FOMEI i HARMAN by Hahnemühle - będą mogli sprawdzić jak w swojej codziennej pracy z fotografią cyfrową stosować zarządzanie barwą, czy poprawnie wydrukować zdjęcie z użyciem profilu ICC.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymaga rejestracji. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na http://eepurl.com/MmnV9. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

Warsztaty Szkoła Druku Medikon
Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy
Termin: 1.02.2014, godz. 11.00–16.00

Studio Luma
ul. Ślusarska 9
Kraków

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
3
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
10
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Wybór nośnika pamięci zależy nie tylko od tego, jaki typ kart akceptuje nasz aparat, kamera lub dron, ale także, a może przede wszystkim, od rodzaju materiałów, jakie za pomocą tych urządzeń...
19