Warsztaty Szkoła Druku Medikon w Krakowie

0

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Styczeń 2014
Artykuł na: 4-5 minut
1 lutego w Studio Luma w Krakowie odbędą się bezpłatne Warsztaty Szkoła Druku Medikon "Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy", które poprowadzi Szymon Aksienionek. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

W programie Warsztatów Szkoła Druku Medikon znajdzie się przygotowanie cyfrowej ciemni - drukarki, monitora, papieru i oprogramowania - do pracy umożliwiającej edycję i drukowanie zdjęć cyfrowych zgodnie z zasadami zarządzania barwą. Prowadzenie: Szymon Aksienionek, Medikon Polska.

Podczas warsztatów omówione i przedstawione w praktyce zostaną najważniejsze zagadnienia związane z cyfrowym drukiem fotograficznym. Uczestnicy - mając do dyspozycji profesjonalną drukarkę fotograficzną EPSON, monitor graficzny EIZO ColorEdge, urządzenia i oprogramowanie do kalibracji, profilowania i kontroli koloru firmy X-Rite oraz papiery ILFORD, FOMEI i HARMAN by Hahnemühle - będą mogli sprawdzić jak w swojej codziennej pracy z fotografią cyfrową stosować zarządzanie barwą, czy poprawnie wydrukować zdjęcie z użyciem profilu ICC.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymaga rejestracji. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na http://eepurl.com/MmnV9. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

Warsztaty Szkoła Druku Medikon
Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy
Termin: 1.02.2014, godz. 11.00–16.00

Studio Luma
ul. Ślusarska 9
Kraków

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Zapragnąłeś filmowych ujęć, ale nie stać cię na gimbal? Przy odrobinie zacięcia poradzisz sobie z tym, co masz pod ręką.
8
0
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Jeśli w okresie epidemii ciągle mało wam nauki, mamy dla was kolejną porcję przystępnie podanej, użytecznej wiedzy. Kursy Photography Life to świetny punkt zaczepienia...
43
1
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Przedmioty wokół nas można pogrupować na te interesujące od razu i te, które stają się piękne w obiektywie makro. Dzisiaj sprawdzimy, jak rzeczy zwykłe, które każdy z...
72
1