Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztaty Szkoła Druku Medikon w Krakowie

0

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Styczeń 2014
Artykuł na: 4-5 minut
1 lutego w Studio Luma w Krakowie odbędą się bezpłatne Warsztaty Szkoła Druku Medikon "Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy", które poprowadzi Szymon Aksienionek. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

W programie Warsztatów Szkoła Druku Medikon znajdzie się przygotowanie cyfrowej ciemni - drukarki, monitora, papieru i oprogramowania - do pracy umożliwiającej edycję i drukowanie zdjęć cyfrowych zgodnie z zasadami zarządzania barwą. Prowadzenie: Szymon Aksienionek, Medikon Polska.

Podczas warsztatów omówione i przedstawione w praktyce zostaną najważniejsze zagadnienia związane z cyfrowym drukiem fotograficznym. Uczestnicy - mając do dyspozycji profesjonalną drukarkę fotograficzną EPSON, monitor graficzny EIZO ColorEdge, urządzenia i oprogramowanie do kalibracji, profilowania i kontroli koloru firmy X-Rite oraz papiery ILFORD, FOMEI i HARMAN by Hahnemühle - będą mogli sprawdzić jak w swojej codziennej pracy z fotografią cyfrową stosować zarządzanie barwą, czy poprawnie wydrukować zdjęcie z użyciem profilu ICC.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymaga rejestracji. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na http://eepurl.com/MmnV9. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.

Warsztaty Szkoła Druku Medikon
Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy
Termin: 1.02.2014, godz. 11.00–16.00

Studio Luma
ul. Ślusarska 9
Kraków

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0