zarządzanie barwą

Wszystkie artykuły z tagiem: "zarządzanie barwą" w serwisie fotopolis.pl:
X-Rite ColorChecker Passport Photo 2 - nowy wzorzec szarości i możliwość tworzenia profili ICC
Po 10 latach X-Rite aktualizuje jedną ze swoich głównych i najbardziej popularnych pozycji - wzornik ColorChecker Passport. Otrzymujemy m.in. wzorzec 18-procentowej szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie, pozwalające na tworzenie profili ICC.
12 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Darmowy eBook Spyder5 to obowiązkowa pozycja, dzięki której nauczysz się zarządzać kolorami
Datacolor przedstawia bezpłatny eBook Spyder5 pełen wskazówek i porad dotyczących zarządzania barwą. Pierwszy część jest już dostępna do pobrania.
10 Sie 2018
Michał Chrzanowski
1
Warsztaty zarządzania barwą - od fotografii po druk
Foto-team.pl zaprasza na intensywne, jednodniowe warsztaty, podczas których uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cały proces zarządzania barwą - od fotografii po druk. Zajęcia poprowadzi jeden z najlepszych fachowców w tej dziedzinie, Marcin Kałuża. Warsztaty odbędą się 11 lipca w Szczecinie.
29 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Medikon Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty druku i zarządzania barwą
Firma Medikon Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty druku fotograficznego i zarządzania barwą w ramach "Szkoły Druku Medikon". Zajęcia odbędą się 18 października w Warszawie.
10 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty Szkoła Druku Medikon w Krakowie
1 lutego w Studio Luma w Krakowie odbędą się bezpłatne Warsztaty Szkoła Druku Medikon "Zarządzanie barwą w fotografii i fotograficzny druk atramentowy", które poprowadzi Szymon Aksienionek. Zgłoszenia można przesyłać do 27 stycznia 2014.
22 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Webinaria" X-Rite o zarządzaniu barwą - darmowe i po polsku
X-Rite, wspólnie z firmą Color Confidence, organizuje serię bezpłatnych szkoleń internetowych prowadzonych w języku polskim dotyczących zarządzania barwą. Pierwsze szkolenie on-line, czyli "Webinarium", przeznaczone dla początkujących odbędzie się 2 września o godzinie 10:00.
19 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0