Rozstrzygnięcie konkursu "Pasja"
0
Fotograf niedzielny - Uciec od banału
1 czerwiec 2003
Fotografów także kuszą banały, dzięki którym mogą udawać, że robią zdjęcia, które jednak ani nic nie mówią, ani nic nie znaczą.
0
Podróż na szczęście
29 maj 2003
Maja Krystaszek i Patryk Wężowski niedługo zakończą swoją wielką azjatycką wyprawę w poszukiwaniu szczęścia. Widzieliśmy zdjęcia i zdaje się, że znaleźli go bardzo dużo. W naszej galerii pierwsza część - fotografie z Kambodży.
0
Fotograf niedzielny - Ręka zakonnicy (i inne rozważania o gustach)
25 maj 2003
Drogi Mike, dwa tygodnie temu w felietonie "Jak robić lepsze zdjęcia: najważniejsze zdanie" napisałeś, że fotografia "Zakonnica w Wenecji" autorstwa Donny Ferrato to ostatnio twoje ulubione zdjęcie. Nigdy kiedy oglądam zdjęcia, które ci się podobają, nie potrafię zrozumieć, co w nich widzisz. Nie chodzi o to, że mi się nie podobają, po prostu ani mnie ziębią, ani grzeją!
0
Konkurs "Pasja, hobby"
20 maj 2003
Zapraszamy do konkursu Fotopolis i @lbumu multimedialnego pod tytułem "Pasja, hobby". Tematem konkursu jest pokazanie ludzkich pasji, zainteresowań, hobby. Nagrodą jest program @lbum multimedialny.
0
Fotograf niedzielny - Fotografowanie modelek i aktów
18 maj 2003
Pamiętasz, co Thomas Edison odpowiedział, kiedy jakiś reporter nazwał jego tysiąc nieudanych prób wyprodukowania żarówki stratą czasu? Wynalazca powiedział: "Nieprawda. Znamy teraz 1000 rozwiązań, które nie działają - to znacznie więcej niż ktokolwiek mógł do niedawna powiedzieć na ten temat!".
0
Wyniki Pstrykaliady 2003
15 maj 2003
Znane są już wyniki PSTRYKALIADY 2003, czyli trzeciej edycji konkursu fotograficznego dla studentów. Wszystkie nadesłane zdjęcia można oglądać na Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
0
"Polonia Bytom" reportaż Marcina Tomalki
14 maj 2003
Przedstawiamy w Galerii Fotopolis zdjęcia Marcina Tomalki. Autor wzbogaca formę klasycznego reportażu ciekawymi ujęciami i zaskakującą kompozycją.
0
Konkurs Polskiej Fotografii Prasowej 2003 rozstrzygnięty!
12 maj 2003
W ciągu minionego weekendu obradowało Jury Konkursu Polskiej Fotografii Prasowej 2003. Nagrodę główną konkursu - "Zdjęcie Roku" otrzymał Bartłomiej Zborowski z "Rzeczpospolitej" za zdjęcie pt. "Papa", ukazujące Jana Pawła II podczas Jego wizyty na krakowskim Cmentarzu Rakowickim.
0
Fotograf niedzielny - Jak robić lepsze zdjęcia: najważniejsze zdanie
0