Dwa tygodnie do końca Otwartych Mistrzostw Fotograficznych

Tylko dwa tygodnie pozostały do zamknięcia listy zgłoszeń do Otwartych Mistrzostw Fotograficznych.
Przypominamy, kategorie tegorocznych Mistrzostw to CZŁOWIEK, NATURA, ARCHITEKTURA. Impreza skierowana jest do pasjonatów fotografii z całej Polski.

Fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka - twierdzą organizatorzy konkursu, dlatego już po raz szósty zachęcają do przysyłania prac. Do konkursu dopuszczone będą tylko zdjęcia przysłane na papierze fotograficznym i nie mniejsze niż 20 x 25 cm i nie większe niż 60 x 80 cm. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 listopada 2009 roku. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła. Prace oceniane będą przez fotografików Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Formularze ankiety personalnej i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl. Organizatorzy zastrzegają, że prace wcześniej nagrodzone w innych konkursach fotograficznych nie zostaną dopuszczone do Mistrzostw. W ubiegłym roku do udziału w Mistrzostwach zgłoszonych zostało ponad 800 prac autorów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 Paź 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Zawiedzeni możliwościami filmowymi Canona EOS R? Magic Lantern już nad nim pracuje
19 Paź 2018
Oprogramowanie Magic Lantern znane jest chyba wszystkim, którzy na przestrzenie ostatniej dekady zgłębiali temat filmowania lustrzankami Canona. W przypadku niektórych modeli pozwala ono diametralnie rozszerzyć możliwości filmowe aparatu. Teraz jego twórcy biorą na warsztat model EOS R.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0