Dwa tygodnie do końca Otwartych Mistrzostw Fotograficznych

Tylko dwa tygodnie pozostały do zamknięcia listy zgłoszeń do Otwartych Mistrzostw Fotograficznych.
Przypominamy, kategorie tegorocznych Mistrzostw to CZŁOWIEK, NATURA, ARCHITEKTURA. Impreza skierowana jest do pasjonatów fotografii z całej Polski.

Fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka - twierdzą organizatorzy konkursu, dlatego już po raz szósty zachęcają do przysyłania prac. Do konkursu dopuszczone będą tylko zdjęcia przysłane na papierze fotograficznym i nie mniejsze niż 20 x 25 cm i nie większe niż 60 x 80 cm. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 listopada 2009 roku. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła. Prace oceniane będą przez fotografików Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Formularze ankiety personalnej i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl. Organizatorzy zastrzegają, że prace wcześniej nagrodzone w innych konkursach fotograficznych nie zostaną dopuszczone do Mistrzostw. W ubiegłym roku do udziału w Mistrzostwach zgłoszonych zostało ponad 800 prac autorów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Dziś światowy dzień fotografii. Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat
19 Sie 2018
Jak co roku, 19 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Fotografii. To dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak to wszystko się zaczęło i jak długą drogę przeszło nasze ulubione medium od czasów pierwszych eksperymentów z camera obscura.
0
Dziś światowy dzień fotografii. Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat
19 Sie 2018
Jak co roku, 19 sierpnia obchodzimy światowy dzień fotografii. To dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak to wszystko się zaczeło i jak długą drogę przeszło nasze ulubione medium od czasów pierwszych eksperymentów z camera obscura.
0
Dni Fotografii Alternatywnej startują już 20 sierpnia
17 Sie 2018
Nadchodzący festiwal będzie gratką dla wszystkich, którzy tworzą w technikach archaicznych i alternatywnych. Na otwierającej wystawie “Piętno techniki” zobaczymy cykle aż 20 różnych autorów.
0
Adapter Hasselblad XV pozwoli podpiąć ponad 60 klasycznych obiektywów do bezlusterkowego X1D
17 Sie 2018
Na rynek trafił adapter, którzy docenią wszyscy użytkownicy bezlusterkowego aparatu średnioformatowego Hasselblad X1D. Pozwoli on na korzystanie z klasycznych, analogowych szkieł systemu V.
0