Dwa tygodnie do końca Otwartych Mistrzostw Fotograficznych

Tylko dwa tygodnie pozostały do zamknięcia listy zgłoszeń do Otwartych Mistrzostw Fotograficznych.
Przypominamy, kategorie tegorocznych Mistrzostw to CZŁOWIEK, NATURA, ARCHITEKTURA. Impreza skierowana jest do pasjonatów fotografii z całej Polski.

Fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka - twierdzą organizatorzy konkursu, dlatego już po raz szósty zachęcają do przysyłania prac. Do konkursu dopuszczone będą tylko zdjęcia przysłane na papierze fotograficznym i nie mniejsze niż 20 x 25 cm i nie większe niż 60 x 80 cm. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 listopada 2009 roku. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła. Prace oceniane będą przez fotografików Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Formularze ankiety personalnej i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl. Organizatorzy zastrzegają, że prace wcześniej nagrodzone w innych konkursach fotograficznych nie zostaną dopuszczone do Mistrzostw. W ubiegłym roku do udziału w Mistrzostwach zgłoszonych zostało ponad 800 prac autorów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Odkryj piękno ukraińskich Bieszczad na niezapomnianych warsztatach Tokiny
21 Mar 2019
Tokina oraz fotowarsztaty.com zapraszają w weekend 26-28 kwietnia na niepowtarzalny plener fotograficzny na Ukrainie, na którym głównym tematem będzie piękno ukraińskich cerkwi bieszczadzkiego pogranicza.
0
Przenieś się w czasie i odkryj nieznaną Warszawę na zdjęciach Tadeusza Rolke
21 Mar 2019
„Tadeusz Rolke. Fotografie warszawskie” to ponad 150 zdjęć stolicy z lat 50. i 60. Na wystawie zobaczycie obrazy zniszczonego po wojnie i odbudowującego się miasta, ale i reportaże z życia mieszkańców, fascynującą modę tamtego okresu czy portrety ludzi kultury i sztuki. Wernisaż już dziś, 21 marca w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Najlepsze efekty do Photoshopa taniej o 94%
20 Mar 2019
W fotografii nie chodzi wyłącznie o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistości - przede wszystkim chcemy, by wywoływała wśród widzów emocje. W osiągnięciu tego celu i stworzeniu niepowtarzalnych, wybijających się na tle innych obrazów mogą nam znacznie pomóc paczki z efektami do programów graficznych.
0
Michał Szalast gościem z cyklu „Porozmawiajmy o…“
20 Mar 2019
Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o…“ będzie Michał Szalast  - fotograf i filmowiec dokumentalista, laureat między innymi konkursu BZ WBK Press Photo.
0