Dwa tygodnie do końca Otwartych Mistrzostw Fotograficznych

Tylko dwa tygodnie pozostały do zamknięcia listy zgłoszeń do Otwartych Mistrzostw Fotograficznych.
Przypominamy, kategorie tegorocznych Mistrzostw to CZŁOWIEK, NATURA, ARCHITEKTURA. Impreza skierowana jest do pasjonatów fotografii z całej Polski.

Fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka - twierdzą organizatorzy konkursu, dlatego już po raz szósty zachęcają do przysyłania prac. Do konkursu dopuszczone będą tylko zdjęcia przysłane na papierze fotograficznym i nie mniejsze niż 20 x 25 cm i nie większe niż 60 x 80 cm. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 listopada 2009 roku. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła. Prace oceniane będą przez fotografików Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Formularze ankiety personalnej i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl. Organizatorzy zastrzegają, że prace wcześniej nagrodzone w innych konkursach fotograficznych nie zostaną dopuszczone do Mistrzostw. W ubiegłym roku do udziału w Mistrzostwach zgłoszonych zostało ponad 800 prac autorów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0