Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2009

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zachęca do udziału w szóstej edycji Otwartych Mistrzostw Fotograficznych. Swoje prace można przesyłać do 15 listopada. Do wyboru organizatorzy pozostawili nam trzy kategorie: człowiek, architektura i natura
fot. Ol Skoczylas, laureat edycji z 2007 roku
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne organizowane są po raz szósty przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Każdy człowiek, cała natura, mała i wielka architektura to kategorie tegorocznej edycji konkursu. Impreza skierowana jest do pasjonatów fotografii z całej Polski. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła. Prace oceniane będą przez fotografików: Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Fotografie można przesyłać do 15 listopada. na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, 10-538 Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziemy na stronie: {LNK|http://www.omf.mok.olsztyn.pl;www.omf.mok
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Zainteresował cię Fujifilm GFX 100? Sprawdź możliwości aparatu podczas spotkania w Warszawie
17 Cze 2019
Najnowszy aparat Fujifilm pretenduje do miana najdoskonalszego średniego formatu na rynku. Jego specyfikacja zachwyca, ale jak daje sobie radę w rzeczywistości? Przekonaj się na spotkaniu z Jackiem Boneckim.
0
Jak zmieniała się praca fotoedytora wraz z cyfrową rewolucją? Dowiedz się na spotkaniu z Beatą Łyżwą-Sokół
17 Cze 2019
Już w najbliższą środę w Zachęcie odbędzie się ostatnie wydarzenie towarzyszące wystawie “”Polska” na eksport”, podczas którego Beata Łyżwa-Sokół odsłoni przed nami kulisy pracy fotoedytora.
0
Nadchodzi HongMeng OS - autorski system operacyjny Huawei, którym zainteresowały się także Xiaomi, Vivo i Oppo
17 Cze 2019
Restrykcje amerykańskiego rządu, zerwana współpraca przez Google i w efekcie wizja braku dostępu do Androida to przysłowiowy „gwóźdź to trumny“. Ale Huawei nie pozostaje bierne i zapowiada autorski systemem operacyjny HongMeng OS. Do tego Xiaomi, Vivo i Oppo wyraziły chęć przystąpienia do fazy testów. Czy czeka nas rewolucja w segmencie chińskich smartfonów?
0
Niebezpieczne ujęcia, czyli 100 lat fotografii mody w Polsce
17 Cze 2019
Nadchodząca wystawa w Galerii IFF to prawdziwa podróż w czasie, dzięki której zobaczysz, w jaki sposób rozwijała się polska moda na przestrzeni ostatniego stulecia. Fotografie najlepszych polskich artystów będzie można oglądać od 5 lipca.
0