Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne 2010

Już po raz siódmy Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przygotował dla profesjonalistów, amatorów i pasjonatów fotografii ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne. Konkurs o tyle ciekawy, że nie wygrywają w nim jedynie zdjęcia zawodowych fotografów.
0
Marcin Grabowiecki
4 Sierpień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne 2010 rozegrają się w następujących kategoriach:
 1. KAŻDY CZŁOWIEK - kategoria wspólna dla takich tematów jak: portret, akt, reportaż
 2. CAŁA NATURA - fotografie fauny, flory oraz krajobrazu
 3. MAŁA I WIELKA ARCHITEKTURA
 4. W jury konkursu zasiądą: Izabela Jaroszewska (Dyrektor Europejskiej Akademii Fotografii), Ryszard Czerwiński (znany fotograf fauny i flory), Janusz Kobyliński (wykładowca w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi), Marek Marcinkowski (Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie) i Paweł Staszak (fotograf, koordynator Fotomotif Festival).

  Opłata za uczestnictwo wynosi 20 złotych i należy ją przesłać na adres Organizatora:
  Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, 10-538 Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3 lub na konto bankowe BOŚ S.A. 67 1540 1072 2001 5000 3766 0002 z dopiskiem "Mistrzostwa fotograficzne". Wpłaty Uczestników konkursu będą przeznaczone na obsługę konkursu.

  Każdy autor może nadesłać maksymalnie 6 prac, przy czym ich tematyka nie musi być identyczna.

  Formularze ankiety personalnej i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl.
  Organizatorzy zastrzegają, że prace wcześniej nagrodzone w innych konkursach fotograficznych nie zostaną dopuszczone do Mistrzostw.

  Prace należy nadsyłać w terminie do dnia 15 listopada 2010 roku (liczy się data stempla pocztowego) pocztą zwykłą.

  W każdej kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe, specjalnie zaprojektowane statuetki: I miejsce - Złote Szkło, II miejsce - Srebrne Szkło, III miejsce - Brązowe Szkło oraz wyróżnienia. Na zwycięzców czekają m.in.: urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Premium, 24-calowy monitor LED Samsung SM BX2440, bezprzewodowy serwer plików na dysk 3,5'' Turbo-G Ovislink AirLive, dysk twardy SAMSUNG 500GB oraz prenumeraty czasopisma FOTO.

  Pełny regulamin konkursu znajdziemy na stronie: www.omf.mok.olsztyn.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Luca Vasconi: „Dobre zdjęcie musi pokazywać emocje między fotografem, a fotografowanym”
Luca Vasconi: „Dobre zdjęcie musi pokazywać emocje między fotografem, a fotografowanym”
Absolwent politologii po kilku latach pracy biurowej zdecydował się porzucić pracę, rutynę i wygody i wyruszyć w podróż - początkowo bez aparatu. Dziś Luca Vasconi...
17
1
Siena International Photo Awards 2019 - kilkoro Polaków z wyróżnieniami
Siena International Photo Awards 2019 - kilkoro Polaków z wyróżnieniami
Główną nagrodę w piątej edycji konkursu zdobył Brytyjczyk Jonathan Banks za zdjęcie “A Boy in the Crowd”, które okazało się najlepsze spośród fotografii zgłoszonych przez autorów ze 161...
52
1
Marcin Giba wśród zwycięzców Urban Photo Awards 2019. Zobaczcie nagrodzone prace
Marcin Giba wśród zwycięzców Urban Photo Awards 2019. Zobaczcie nagrodzone prace
Za nami 10., jubileuszowa edycja konkursu fotografii ulicznej Urban Photo Awards. Miło nam poinformować, że polski fotograf Marcin Giba zdobył 1. Miejsce w jednej z...
61
3
Powiązane artykuły