Polacy nagrodzeni w konkursie European Wildlife Photographer of the Year 2009

Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz zajął Mariusz Oszustowicz. Wyróżnienie "Highly commented" w tej samej kategorii zdobył Marcin Dobas za pracę "Chmury", a Bartosz Stróżyński został wyróżniony w kategorii fotografii podwodnej za zdjęcie "Blask Księżyca".
fot. Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
Znamy już wyniki konkursu European Wildlife Photographer of the Year 2009. Wśród nagrodzonych znalazła się trójka Polaków:
  • Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz - Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
  • Highly commented w kategorii Krajobraz - Marcin Dobas "Chmury"
  • Wyróżnienie w kategorii Fotografii podwodnej - Bartosz Stróżyński " Blask Księżyca".
Laureatom gratulujemy!

Informacje o wszystkich nagrodzonych znajdziemy na stronie: www.gdtfoto.de.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1