Polacy nagrodzeni w konkursie European Wildlife Photographer of the Year 2009

Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz zajął Mariusz Oszustowicz. Wyróżnienie "Highly commented" w tej samej kategorii zdobył Marcin Dobas za pracę "Chmury", a Bartosz Stróżyński został wyróżniony w kategorii fotografii podwodnej za zdjęcie "Blask Księżyca".
fot. Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
Znamy już wyniki konkursu European Wildlife Photographer of the Year 2009. Wśród nagrodzonych znalazła się trójka Polaków:
  • Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz - Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
  • Highly commented w kategorii Krajobraz - Marcin Dobas "Chmury"
  • Wyróżnienie w kategorii Fotografii podwodnej - Bartosz Stróżyński " Blask Księżyca".
Laureatom gratulujemy!

Informacje o wszystkich nagrodzonych znajdziemy na stronie: www.gdtfoto.de.
 
Komentarze
Polecane artykuły
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
18 Paź 2018
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
0
Upadłość producenta szkieł Meyer Optik Görlitz
18 Paź 2018
W sierpniu informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która w ostatnim czasie przywróciła zza grobu takie marki jak Meyer Optik Gorlitz, Schacht czy Oprema Jena. Firma przechodzi proces upadłościowy, a osoby, które zainwestowały w sprzęt prawdopodobnie nie zobaczą ani obiektywów, ani pieniędzy.
0
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
18 Paź 2018
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Michałem Dyjukiem w Muzeum Powstania Warszawskiego
18 Paź 2018
Po wakacyjnej przerwie, gościem spotkania z cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotoreporter Michał Dyjuk, który dokumentował m.in. sytuację represjonowanej mniejszości muzułmańskiej Rohingya oraz uchodźców u wybrzeży Libii, a także starcia towarzyszące szczytowi G20.
0