Polacy nagrodzeni w konkursie European Wildlife Photographer of the Year 2009

Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz zajął Mariusz Oszustowicz. Wyróżnienie "Highly commented" w tej samej kategorii zdobył Marcin Dobas za pracę "Chmury", a Bartosz Stróżyński został wyróżniony w kategorii fotografii podwodnej za zdjęcie "Blask Księżyca".
fot. Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
Znamy już wyniki konkursu European Wildlife Photographer of the Year 2009. Wśród nagrodzonych znalazła się trójka Polaków:
  • Pierwsze miejsce w kategorii Krajobraz - Mariusz Oszustowicz "Warkocze Piasku"
  • Highly commented w kategorii Krajobraz - Marcin Dobas "Chmury"
  • Wyróżnienie w kategorii Fotografii podwodnej - Bartosz Stróżyński " Blask Księżyca".
Laureatom gratulujemy!

Informacje o wszystkich nagrodzonych znajdziemy na stronie: www.gdtfoto.de.
Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0