Wygraj weekend w Krakowie! - edycja 2008

MFK 08. Po raz drugi, specjalnie dla czytelników fotopolis.pl, wspólnie ze sponsorem festiwalu - firmą HP i organizatorami MFK, zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać fotograficzny weekend w Krakowie dla dwóch osób. Pobyt to nie wszystko, nagród jest więcej!
Każdy kto planuje odwiedzić Kraków podczas Miesiąca Fotografii po prostu musi wziąć udział w naszym konkursie. Wspólnie z głównym sponsorem festiwalu - HP Polska oraz organizatorami Miesiąca Fotografii, Fotopolis zaprasza do spędzenia wyjątkowego weekendu w Krakowie 24-25 maja 2008. Laureat konkursu otrzyma w prezencie nocleg dla dwóch osób w hotelu w samym centrum Krakowa, voucher na kolację w kultowej Cafe Camelot i oczywiście festiwalowy katalog oraz karnety. Ale to nie wszystko. Laureat otrzyma również wielofunkcyjne urządzenie HP Photosmart C6280. Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe. Te ostatnie nie powinny sprawić większego problemu, wystarczy regularnie czytać fotopolis.pl.Żeby wziąć udział w konkursie należy do 18 maja 2008 roku prawidłowo odpowiedzieć na pytania konkursowe:
  • Jaki jest motyw przewodni tematycznej części programu głównego tegorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie?
  • Podaj model najnowszej drukarki fotograficznej HP drukującej zdjęcia w formacie A3?

Odpowiedzi na pytania należy wysłać emailem na adres konkurs@fotopolis.pl wpisując w tytule maila "MFK08", a w treści podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Wyniki konkursu podamy na stronach fotopolis.pl 19 - 20 maja 2008.

nagrodą w konkursie jest dwuosobowy weekend w Krakowie 24-25 maja, karnety festiwalowe, katalog oraz drukarka HP Photosmart C6280

Zapraszamy do udziału!

Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0