Wygraj weekend w Krakowie! - edycja 2008

MFK 08. Po raz drugi, specjalnie dla czytelników fotopolis.pl, wspólnie ze sponsorem festiwalu - firmą HP i organizatorami MFK, zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać fotograficzny weekend w Krakowie dla dwóch osób. Pobyt to nie wszystko, nagród jest więcej!
Każdy kto planuje odwiedzić Kraków podczas Miesiąca Fotografii po prostu musi wziąć udział w naszym konkursie. Wspólnie z głównym sponsorem festiwalu - HP Polska oraz organizatorami Miesiąca Fotografii, Fotopolis zaprasza do spędzenia wyjątkowego weekendu w Krakowie 24-25 maja 2008. Laureat konkursu otrzyma w prezencie nocleg dla dwóch osób w hotelu w samym centrum Krakowa, voucher na kolację w kultowej Cafe Camelot i oczywiście festiwalowy katalog oraz karnety. Ale to nie wszystko. Laureat otrzyma również wielofunkcyjne urządzenie HP Photosmart C6280. Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe. Te ostatnie nie powinny sprawić większego problemu, wystarczy regularnie czytać fotopolis.pl.Żeby wziąć udział w konkursie należy do 18 maja 2008 roku prawidłowo odpowiedzieć na pytania konkursowe:
  • Jaki jest motyw przewodni tematycznej części programu głównego tegorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie?
  • Podaj model najnowszej drukarki fotograficznej HP drukującej zdjęcia w formacie A3?

Odpowiedzi na pytania należy wysłać emailem na adres konkurs@fotopolis.pl wpisując w tytule maila "MFK08", a w treści podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Wyniki konkursu podamy na stronach fotopolis.pl 19 - 20 maja 2008.

nagrodą w konkursie jest dwuosobowy weekend w Krakowie 24-25 maja, karnety festiwalowe, katalog oraz drukarka HP Photosmart C6280

Zapraszamy do udziału!

Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0