Wygraj weekend w Krakowie! - edycja 2008

MFK 08. Po raz drugi, specjalnie dla czytelników fotopolis.pl, wspólnie ze sponsorem festiwalu - firmą HP i organizatorami MFK, zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać fotograficzny weekend w Krakowie dla dwóch osób. Pobyt to nie wszystko, nagród jest więcej!
Każdy kto planuje odwiedzić Kraków podczas Miesiąca Fotografii po prostu musi wziąć udział w naszym konkursie. Wspólnie z głównym sponsorem festiwalu - HP Polska oraz organizatorami Miesiąca Fotografii, Fotopolis zaprasza do spędzenia wyjątkowego weekendu w Krakowie 24-25 maja 2008. Laureat konkursu otrzyma w prezencie nocleg dla dwóch osób w hotelu w samym centrum Krakowa, voucher na kolację w kultowej Cafe Camelot i oczywiście festiwalowy katalog oraz karnety. Ale to nie wszystko. Laureat otrzyma również wielofunkcyjne urządzenie HP Photosmart C6280. Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe. Te ostatnie nie powinny sprawić większego problemu, wystarczy regularnie czytać fotopolis.pl.Żeby wziąć udział w konkursie należy do 18 maja 2008 roku prawidłowo odpowiedzieć na pytania konkursowe:
  • Jaki jest motyw przewodni tematycznej części programu głównego tegorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie?
  • Podaj model najnowszej drukarki fotograficznej HP drukującej zdjęcia w formacie A3?

Odpowiedzi na pytania należy wysłać emailem na adres konkurs@fotopolis.pl wpisując w tytule maila "MFK08", a w treści podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Wyniki konkursu podamy na stronach fotopolis.pl 19 - 20 maja 2008.

nagrodą w konkursie jest dwuosobowy weekend w Krakowie 24-25 maja, karnety festiwalowe, katalog oraz drukarka HP Photosmart C6280

Zapraszamy do udziału!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0
Grand Prix Fotofestiwal 2019 - trwa nabór zgłoszeń
20 Lis 2018
Grand Prix Fotofestiwal 2019 czeka na Wasze prace. Na laureata nagrody głównej czeka 10 tys. zł oraz wystawa podczas kolejnej edycji Fotofestiwalu w Łodzi. Poza tym to świetna okazja dla fotografów z całego świata na zaprezentowanie swoich osobistych i unikalnych projektów.
0