Wygraj weekend w Krakowie! - edycja 2008

MFK 08. Po raz drugi, specjalnie dla czytelników fotopolis.pl, wspólnie ze sponsorem festiwalu - firmą HP i organizatorami MFK, zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać fotograficzny weekend w Krakowie dla dwóch osób. Pobyt to nie wszystko, nagród jest więcej!
Każdy kto planuje odwiedzić Kraków podczas Miesiąca Fotografii po prostu musi wziąć udział w naszym konkursie. Wspólnie z głównym sponsorem festiwalu - HP Polska oraz organizatorami Miesiąca Fotografii, Fotopolis zaprasza do spędzenia wyjątkowego weekendu w Krakowie 24-25 maja 2008. Laureat konkursu otrzyma w prezencie nocleg dla dwóch osób w hotelu w samym centrum Krakowa, voucher na kolację w kultowej Cafe Camelot i oczywiście festiwalowy katalog oraz karnety. Ale to nie wszystko. Laureat otrzyma również wielofunkcyjne urządzenie HP Photosmart C6280. Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe. Te ostatnie nie powinny sprawić większego problemu, wystarczy regularnie czytać fotopolis.pl.Żeby wziąć udział w konkursie należy do 18 maja 2008 roku prawidłowo odpowiedzieć na pytania konkursowe:
  • Jaki jest motyw przewodni tematycznej części programu głównego tegorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie?
  • Podaj model najnowszej drukarki fotograficznej HP drukującej zdjęcia w formacie A3?

Odpowiedzi na pytania należy wysłać emailem na adres konkurs@fotopolis.pl wpisując w tytule maila "MFK08", a w treści podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Wyniki konkursu podamy na stronach fotopolis.pl 19 - 20 maja 2008.

nagrodą w konkursie jest dwuosobowy weekend w Krakowie 24-25 maja, karnety festiwalowe, katalog oraz drukarka HP Photosmart C6280

Zapraszamy do udziału!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0