Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M1 - zaczynamy konkurs

Zaczynamy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M1". Szukamy pasjonatów fotografii, którzy specjalizują się w czterech obszarach: fotoreportażu, fotografii sportów ekstremalnych, fotografii kulinarnej oraz fotografii kreacyjnej. Autor najciekawszej opinii otrzyma odporny kompakt Olympus TG-630.

Autor: Michal Grzegorczyk

8 Październik 2013
Artykuł na: 2-3 minuty

Zaczynamy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M1". Nowy bezlusterkowiec w systemie Mikro Cztery Trzecie w naszym redakcyjnym teście uzyskał wynik 81% i otrzymał ocenę "wzorcowy". Chwaliliśmy go między innymi za świetną jakość wykonania, uszczelnioną obudowę, doskonałą stabilizację obrazu i bardzo dobrą jakość zdjęć pochodzących z 16-megapikselowej matrycy Live MOS. Lista plusów jest dużo dłuższa, a OM-D E-M1 został najlepiej ocenionym bezlusterkowcem w historii naszych testów.

Teraz oddajemy Olympusa OM-D E-M1 w ręce naszych czytelników. Tym razem szukamy pasjonatów fotografii specjalizujących się w czterech obszarach: fotoreportażu, fotografii sportów ekstremalnych, fotografii kulinarnej oraz fotografii kreacyjnej (efekt malowania światłem, funkcja LiveBulb). Na zgłoszenia czekamy do 22 października. Prosimy o zaznaczenie w formularzu, której z tych czterech dziedzin będzie dotyczył test. Napiszcie również dlaczego to Wy powinniście przetestować aparat.

Listę czterech uczestników testów opublikujemy po 22 października. Autor najciekawszej opinii w nagrodę otrzyma odporny kompakt Olympus TG-630. Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu, którzy zdecydują się na zakup aparatu Olympus OM-D dostaną rabat w wysokości 10% wartości aparatu na obiektywy i akcesoria Olympus do aparatu OM-D, do zrealizowania we wskazanym przez Organizatora sklepie. Oferta obowiązuje od 8.10 do 30.11.2013 (przykład: Kupując aparat o wartości 6000 złotych, na obiektyw lub akcesorium otrzymujesz rabat w wysokości 600 złotych).

Formularz zgłoszeniowy do konkursu znajduje się pod tym linkiem. Przed wypełnieniem go zachęcamy do lektury regulaminu. Powodzenia

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Tomasz Kawecki poszukuje dawnych duchów, które musiały przystosować się do dzisiejszego świata. Z lampą jako jedynym źródłem światła eksploruje dziury w ziemi, jaskinie i ciemne zakamarki w...
5
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Kryzys migracyjny i wojna Hamasu z Izraelem. Za te tematy przyznano tegoroczne nagrody Pulitzera w kategoriach fotograficznych dwóm zespołom prasowym - Associated Press i Reuters.
17
Zmiany w życiu matki i córki: Agnieszka Pazdykiewicz i projekt "Przejście"
Zmiany w życiu matki i córki: Agnieszka Pazdykiewicz i projekt "Przejście"
Przemijanie, menopauza, starzenie się, a obok dorastanie, dojrzewanie i zmiany. Agnieszka Pazdykiewicz fotografuje specyficzny okres w życiu swoim i córki w projekcie "Przejście".
80030
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)