Kup sobie aparat cz.III
0
Przewodnik po galeriach w sieci - część III
29 kwiecień 2002
Prezentujemy kolejną, już trzecią część przewodnika po galeriach w sieci. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić strony z pracami największych fotografików, zarówno tych, którzy już przeszli do historii, jak i tych, którzy od niedawna cieszą się uznaniem.
0
Wywoływacz, przerywacz i utrwalacz
17 kwiecień 2002
W drugiej części przewodnika po własnoręcznej domowej obróbce materiałów czarno - białych o przygotowaniu chemii i jej zastosowaniu.
0
Zdjęcia z "Amelii"
16 kwiecień 2002
Od niedawna w księgarniach dostępny jest album ze zdjęciami z "Amelii" Jean-Pierre Jeuneta . Wśród fotografii znajdują się również zdjęcia z automatu, które znalazła Amelia.
0
Kup sobie aparat cz.II - kompakty
14 kwiecień 2002
W pierwszej części zrobiliśmy krótkie wprowadzenie do zakupologii oraz przedstawiliśmy system APS. Tym razem co nieco o kupowaniu prostych aparatów kompaktowych.
0
Przewodnik po galeriach internetowych - część II
12 kwiecień 2002
Prezentujemy kolejną część przewodnika po wirtualnych galeriach. Tym razem proponujemy fotografie szwedzkie, niemieckie, argentyńskie i brytyjskie.
0
Co to jest TTL?
6 kwiecień 2002
Kilka zdań wyjaśniających działanie pomiaru błysku przez obiektyw oraz stosowanych obecnie rozwiązań.
0
Galerie w sieci. Prezentujemy pierwszą część naszego przewodnika
4 marzec 2002
Internet pełen jest fotografii, zarówno banalnych landschaftów jak i profesjonalnych zdjęć renomowanych fotografów. Prezentujemy pierwszą część przewodnika po sieci z linkami stron, na które warto zajrzeć.
0
Testy, testy, testy
2 marzec 2002
Już wkrótce w Fotopolis nowe testy. Na swoją kolej czekają: Fuji FinePix 2800 Zoom, Ricoh Caplio RR1, Canon Prima AS1, Canon EOS 3000N oraz Canon EOS D30.
0
POLFOTO 2002
0