Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Z otworkiem na słońce

0

Autor: Michal Grzegorczyk

20 Kwiecień 2010
Artykuł na: minutę
{COP|Długie czasy ekspozycji w fotografii otworkowej nie są niczym dziwnym. Autor strony "Mr. Mallons Physics Site" naświetlał film od czerwca do grudnia. W efekcie powstało ciekawe zdjęcie ilustrujące zmieniającą się na przestrzeni czasu drogę słońca na niebie.
fot. za helpmyphysics.co.uk

Autor strony {LNK|http://helpmyphysics.co.uk/wordpress/?p=276;"Mr. Mallons Physics Site" zainstalował swoją kamerę otworkową w ogrodzie za domem. Początek ekspozycji przypadł na czerwiec, gdy słońce przemieszczało się najwyżej nad horyzontem, a koniec na grudzień. Naświetlony film został wywołany i zeskanowany. Autor korzystał z rad zawartych na stronie pinholephotography.org.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły