Wiosenna burza otworków w OW ZPAF

Autor: Marcin Grabowiecki

6 Kwiecień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Zapraszamy na wieczór poświęcony fotografii otworkowej. W poniedziałek, 12 kwietnia w warszawskiej Starej Galerii ZPAF Zbigniew Tomaszczuk pokaże różne rodzaje aparatów, a georgia Krawiec opowie o pracy z tą oryginalną techniką. Dodatkowo grupa "Otwór w mieście" zaprezentuje swoje projekty.
fot. Marcin Łazicki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią otworkową na wieczór prezentacji i wymiany doświadczeń podczas pracy z camerą obscurą, który odbędzie się w Starej Galerii ZPAF w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 18:00. Podczas wieczoru Zbigniew Tomaszczuk przedstawi niezwykłe rodzaje aparatów otworkowych konstruowanych i używanych przez współczesnych fotografów, georgia Krawiec opowie o swojej pracy z techniką otworkową, a "Otwór w mieście" - prężnie działająca grupa młodych entuzjastów fotografii otworkowej - zaprezentuje swoje projekty. Wieczór, zorganizowany podczas wystawy współczesnej fotografii otworkowej z USA pt. "Amerykańskie Metafory" będzie okazją do obejrzenia różnorodnych zdjęć otworkowych, dyskusji i wymiany doświadczeń. Zapraszamy wszystkich praktyków fotografii otworkowej do przyniesienia i zademonstrowania swoich aparatów. Organizatorzy mają nadzieję, że wieczór posłuży do integracji pasjonatów tej techniki oraz przyczyni się do poszerzenia wiedzy i zainteresowania nią.

Podczas letniej edycji wydarzenia otworkowego, oprócz wieczoru prezentacji i dyskusji, planowane są także warsztaty z konstrukcji i obsługi aparatu otworkowgo.

Wstęp wolny

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Wkrocz do świata makro. Oto techniki i sprzęt, które Ci w tym pomogą
Wkrocz do świata makro. Oto techniki i sprzęt, które Ci w tym pomogą
Niezwykły mikroświat czeka na odkrycie – wystarczy odpowiedni obiektyw i niedrogie akcesoria, które pomogą Ci się do niego zbliżyć.
4
Przełącz się na tryb manualny i sprawdź, jak korzystać z niego w praktyce
Przełącz się na tryb manualny i sprawdź, jak korzystać z niego w praktyce
Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam. Nasz poradnik pomoże przejąć Ci kontrolę nad ustawieniami ekspozycji, by lepiej fotografować krajobrazy, portrety i makro.
15
Jak robić lepsze zdjęcia smartfonem cz. 10 - „analogowy look” prosto z telefonu
Jak robić lepsze zdjęcia smartfonem cz. 10 - „analogowy look” prosto z telefonu
Postprodukcja to ostatni, ale równie ważny jak pozostałe, etap powstawania finalnego obrazu. Jak za pomocą edycyjnych aplikacji uzyskać popularny efekt zdjęć robionych na filmie? Oto kilka...
38
Powiązane artykuły