Wiosenna burza otworków w OW ZPAF

Autor: Marcin Grabowiecki

6 Kwiecień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Zapraszamy na wieczór poświęcony fotografii otworkowej. W poniedziałek, 12 kwietnia w warszawskiej Starej Galerii ZPAF Zbigniew Tomaszczuk pokaże różne rodzaje aparatów, a georgia Krawiec opowie o pracy z tą oryginalną techniką. Dodatkowo grupa "Otwór w mieście" zaprezentuje swoje projekty.
fot. Marcin Łazicki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią otworkową na wieczór prezentacji i wymiany doświadczeń podczas pracy z camerą obscurą, który odbędzie się w Starej Galerii ZPAF w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 18:00. Podczas wieczoru Zbigniew Tomaszczuk przedstawi niezwykłe rodzaje aparatów otworkowych konstruowanych i używanych przez współczesnych fotografów, georgia Krawiec opowie o swojej pracy z techniką otworkową, a "Otwór w mieście" - prężnie działająca grupa młodych entuzjastów fotografii otworkowej - zaprezentuje swoje projekty. Wieczór, zorganizowany podczas wystawy współczesnej fotografii otworkowej z USA pt. "Amerykańskie Metafory" będzie okazją do obejrzenia różnorodnych zdjęć otworkowych, dyskusji i wymiany doświadczeń. Zapraszamy wszystkich praktyków fotografii otworkowej do przyniesienia i zademonstrowania swoich aparatów. Organizatorzy mają nadzieję, że wieczór posłuży do integracji pasjonatów tej techniki oraz przyczyni się do poszerzenia wiedzy i zainteresowania nią.

Podczas letniej edycji wydarzenia otworkowego, oprócz wieczoru prezentacji i dyskusji, planowane są także warsztaty z konstrukcji i obsługi aparatu otworkowgo.

Wstęp wolny

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
13
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6
Powiązane artykuły