Spotkanie z Tomkiem Sikorą i Renatą Plagą w Starej Galerii ZPAF

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorami wystawy "Usłyszane w ciszy" - Tomkiem Sikorą i Renatą Plagą, które odbędzie się we wtorek, 8 września o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.
Fot. Marcin Jankowski
We wtorek 8 września o godz.18.00 Okręg Warszawski ZPAF zaprasza do Starej Galerii na spotkanie z Tomkiem Sikorą i Renatą Plagą, autorami  wystawy pt."Usłyszane w ciszy". Będzie to okazja do rozmowy o tym fotograficzno-poetyckim projekcie z jego autorami, ich współpracy a także do szerszej dyskusji na temat ich twórczości i projektów łączących fotografię i formy literackie. Spotkanie poprowadzi Basia Sokołowska.

Spotkanie z Tomkiem Sikorą i Renatą Plagą
Termin: 8.09, gpdz. 18:00

Stara Galeria ZPAF
Pl. Zamkowy 8
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0