Kurs w Akademii Fotografii pod choinkę

Kolejny pomysł na prezent dla miłośnika fotografii: Akademia Fotografii proponuje wręczyć kupon uprawniający do odbycia kursu. Ci, którzy zdecydują się na prezent-kurs mogą liczyć na specjalny rabat.

Kurs fotografii może być świetnym prezentem zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej doświadczonych miłośników fotografii. Do takiego wniosku doszła Akademia Fotografia i zaproponowała specjalną, świąteczną ofertę. Tylko w grudniu, wybierając jeden z naszych kursów lub warsztatów jako prezent gwiazdkowy dla swoich Bliskich, otrzymasz 10% rabatu. Elegancki karnet z informacją o rodzaju kursu oraz dokładną jego datą, będzie miłym podarunkiem dla każdej osoby zainteresowanej fotografią - czytamy w informacji prasowej. W tej sprawie należy się kontaktować z warszawskim lub krakowskim oddziałem Akademii Fotografii:

Akademia Fotografii - Warszawa
ul. Marszałkowska 3/5, 00-624 Warszawa
tel: (022) 629-09-20
fax:  (022) 629-13-30
kom: 0-601-381-101
warszawa@akademiafotografii.pl

Akademia Fotografii - Kraków
ul. Grodzka 60, 31-044 Kraków
tel:  (012) 430-33-44
fax: (012) 430-33-45
kom: 0-601-381-102
krakow@akademiafotografii.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0