Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Bezpłatne warsztaty foto-video z aparatem Olympus OM-D E-M5 Mark II

0

Autor: Maciej Luśtyk

26 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma BEiKS i Olympus zapraszają do Warszawy na bezpłatne warsztaty fotograficzno - filmowe, podczas których będzie można przetestować aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II. Zajęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, 31 maja w Studiu Pin-Up.

Warsztaty organizowane przez firmy BEiKS i Olympus będą dobrą okazją do zapoznania się z tajnikami filmowania oraz udoskonalenia swoich umiejętności fotograficznych. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane aparaty marki Olympus, w tym między innymi model OM-D E-M5 Mark II. W zajęciach pozować będą zawodowe tancerki jazzu nowoczesnego, na których będzie można sprawdzić wydajność systemu AF. Do oświetlenia planu oddane zostaną lampy Fomei. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł za darmo wydrukować wybrane zdjęcie w formacie A4.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Podczas pierwszej odbędzie się sesja fotograficzna, druga zaś będzie skupiać się na filmowaniu. Poniżej prezentujemy godzinowy plan warsztatów.

  • 10:00-10:45 - prezentacja modelu OMD E-M5Mark II
  • 10:45-11:00 - wypożyczenie sprzętu do sesji
  • 11:00 - 13:00 - sesja fotograficzna
  • 13:00- 13:30 - lunch
  • 13:30- 15:30 - sesja video
  • 15:30-17:00 - podsumowanie warsztatów, zgrywanie zdjęć, wydruki

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator prosi o zgłaszanie uczestnictwa pod adresem BLD|foto@beiks.pl]. Warsztaty odbędą się w niedzielę 31 maja 2015 roku w Studiu Pin-Up przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie beiks.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0