Bezpłatne warsztaty foto-video z aparatem Olympus OM-D E-M5 Mark II

0

Autor: Maciej Luśtyk

26 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma BEiKS i Olympus zapraszają do Warszawy na bezpłatne warsztaty fotograficzno - filmowe, podczas których będzie można przetestować aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II. Zajęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, 31 maja w Studiu Pin-Up.

Warsztaty organizowane przez firmy BEiKS i Olympus będą dobrą okazją do zapoznania się z tajnikami filmowania oraz udoskonalenia swoich umiejętności fotograficznych. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane aparaty marki Olympus, w tym między innymi model OM-D E-M5 Mark II. W zajęciach pozować będą zawodowe tancerki jazzu nowoczesnego, na których będzie można sprawdzić wydajność systemu AF. Do oświetlenia planu oddane zostaną lampy Fomei. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł za darmo wydrukować wybrane zdjęcie w formacie A4.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Podczas pierwszej odbędzie się sesja fotograficzna, druga zaś będzie skupiać się na filmowaniu. Poniżej prezentujemy godzinowy plan warsztatów.

  • 10:00-10:45 - prezentacja modelu OMD E-M5Mark II
  • 10:45-11:00 - wypożyczenie sprzętu do sesji
  • 11:00 - 13:00 - sesja fotograficzna
  • 13:00- 13:30 - lunch
  • 13:30- 15:30 - sesja video
  • 15:30-17:00 - podsumowanie warsztatów, zgrywanie zdjęć, wydruki

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator prosi o zgłaszanie uczestnictwa pod adresem BLD|foto@beiks.pl]. Warsztaty odbędą się w niedzielę 31 maja 2015 roku w Studiu Pin-Up przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie beiks.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Stawiasz swoje pierwsze kroki w ręcznym wywoływaniu filmów i odbitek? A może po prostu chcesz odświeżyć swoją wiedzę? Okiełznanie analogowego środowiska pracy ułatwią...
31
0
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Chcąc sprzedawać produkty w internecie musisz pokazać produkt, tak żeby zachęcić kupującego. Z drugiej strony wytyczne serwisów aukcyjnych mówią o zachowaniu idealnie białego tła. Jak...
50
1
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Interesujesz się streetem? Zobacz jak podchodzi do niego jeden z najważniejszych współczesnych fotografów ulicznych, założyciel kolektywu In-Public, Nick...
182
0