Firmy fotograficzne na AirShow w Radomiu

Firmy Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu. Canon zapowiada stoisko dla profesjonalistów i strefy kreatywne dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Sony zwiedzający będą mogli poznać najnowsze aparaty, kamery i komputery oraz zadać pytanie ekspertom.

Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu.

Firma Canon we współpracy z centrum serwisowym CSI Foto Video przygotowała specjalne stoisko, gdzie akredytowani fotografowie i zarejestrowani pasjonaci zdjęć lotniczych będą mogli m.in. wypożyczyć i wypróbować podczas imprezy lustrzanki EOS oraz obiektywy, a także bezpłatnie dokonać przeglądu i drobnych napraw własnego sprzętu. Powstaną także dwie strefy kreatywnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Na stoisku firmy Sony będzie możliwość zapoznania się między innymi z najnowszymi aparatami (między innymi kompaktami RX1, RX100 II, HX50, HX300, bezlusterkowcami NEX i lustrzankami SLT), kamerami, komputerami. Na stoisku Sony będzie również można zadać pytanie obecnym na nim ekspertom.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w dniach 24 - 25 sierpnia 2013 w Radomiu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0