Firmy fotograficzne na AirShow w Radomiu

Firmy Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu. Canon zapowiada stoisko dla profesjonalistów i strefy kreatywne dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Sony zwiedzający będą mogli poznać najnowsze aparaty, kamery i komputery oraz zadać pytanie ekspertom.

Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu.

Firma Canon we współpracy z centrum serwisowym CSI Foto Video przygotowała specjalne stoisko, gdzie akredytowani fotografowie i zarejestrowani pasjonaci zdjęć lotniczych będą mogli m.in. wypożyczyć i wypróbować podczas imprezy lustrzanki EOS oraz obiektywy, a także bezpłatnie dokonać przeglądu i drobnych napraw własnego sprzętu. Powstaną także dwie strefy kreatywnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Na stoisku firmy Sony będzie możliwość zapoznania się między innymi z najnowszymi aparatami (między innymi kompaktami RX1, RX100 II, HX50, HX300, bezlusterkowcami NEX i lustrzankami SLT), kamerami, komputerami. Na stoisku Sony będzie również można zadać pytanie obecnym na nim ekspertom.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w dniach 24 - 25 sierpnia 2013 w Radomiu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0