Firmy fotograficzne na AirShow w Radomiu

Firmy Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu. Canon zapowiada stoisko dla profesjonalistów i strefy kreatywne dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Sony zwiedzający będą mogli poznać najnowsze aparaty, kamery i komputery oraz zadać pytanie ekspertom.

Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu.

Firma Canon we współpracy z centrum serwisowym CSI Foto Video przygotowała specjalne stoisko, gdzie akredytowani fotografowie i zarejestrowani pasjonaci zdjęć lotniczych będą mogli m.in. wypożyczyć i wypróbować podczas imprezy lustrzanki EOS oraz obiektywy, a także bezpłatnie dokonać przeglądu i drobnych napraw własnego sprzętu. Powstaną także dwie strefy kreatywnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Na stoisku firmy Sony będzie możliwość zapoznania się między innymi z najnowszymi aparatami (między innymi kompaktami RX1, RX100 II, HX50, HX300, bezlusterkowcami NEX i lustrzankami SLT), kamerami, komputerami. Na stoisku Sony będzie również można zadać pytanie obecnym na nim ekspertom.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w dniach 24 - 25 sierpnia 2013 w Radomiu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0