Firmy fotograficzne na AirShow w Radomiu

Firmy Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu. Canon zapowiada stoisko dla profesjonalistów i strefy kreatywne dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Sony zwiedzający będą mogli poznać najnowsze aparaty, kamery i komputery oraz zadać pytanie ekspertom.

Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu.

Firma Canon we współpracy z centrum serwisowym CSI Foto Video przygotowała specjalne stoisko, gdzie akredytowani fotografowie i zarejestrowani pasjonaci zdjęć lotniczych będą mogli m.in. wypożyczyć i wypróbować podczas imprezy lustrzanki EOS oraz obiektywy, a także bezpłatnie dokonać przeglądu i drobnych napraw własnego sprzętu. Powstaną także dwie strefy kreatywnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Na stoisku firmy Sony będzie możliwość zapoznania się między innymi z najnowszymi aparatami (między innymi kompaktami RX1, RX100 II, HX50, HX300, bezlusterkowcami NEX i lustrzankami SLT), kamerami, komputerami. Na stoisku Sony będzie również można zadać pytanie obecnym na nim ekspertom.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w dniach 24 - 25 sierpnia 2013 w Radomiu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3