Sri Lanka Izabeli Urbaniak w Warszawie

W ramach cyklu spotkań przy herbacie w najbliższy piątek, 14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar przy ulicy Szpitalnej 5 odbędzie się spotkanie z Izabelą Urbaniak, która zabierze nas w podróż po Sri Lance.

Izabela Urbaniak okazała się najlepsza w tegorocznym pięcioboju fotopolis.pl. Zanim zobaczymy jej prace w Krakowie, mamy okazję spotkać się z autorką w Warszawie.

14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar Urbaniak zaprezentuje swoje zdjęcia ze Sri Lanki.

Spotkanie odbędzie się w ramach 5. edycji ogólnopolskich Dni Herbaty.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0