Sri Lanka Izabeli Urbaniak w Warszawie

W ramach cyklu spotkań przy herbacie w najbliższy piątek, 14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar przy ulicy Szpitalnej 5 odbędzie się spotkanie z Izabelą Urbaniak, która zabierze nas w podróż po Sri Lance.

Izabela Urbaniak okazała się najlepsza w tegorocznym pięcioboju fotopolis.pl. Zanim zobaczymy jej prace w Krakowie, mamy okazję spotkać się z autorką w Warszawie.

14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar Urbaniak zaprezentuje swoje zdjęcia ze Sri Lanki.

Spotkanie odbędzie się w ramach 5. edycji ogólnopolskich Dni Herbaty.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3