Sri Lanka Izabeli Urbaniak w Warszawie

W ramach cyklu spotkań przy herbacie w najbliższy piątek, 14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar przy ulicy Szpitalnej 5 odbędzie się spotkanie z Izabelą Urbaniak, która zabierze nas w podróż po Sri Lance.

Izabela Urbaniak okazała się najlepsza w tegorocznym pięcioboju fotopolis.pl. Zanim zobaczymy jej prace w Krakowie, mamy okazję spotkać się z autorką w Warszawie.

14 października o godz. 18:30 w warszawskiej herbaciarni t-bar Urbaniak zaprezentuje swoje zdjęcia ze Sri Lanki.

Spotkanie odbędzie się w ramach 5. edycji ogólnopolskich Dni Herbaty.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Oscary już w niedzielę. Oto przypomnienie wszystkich filmów, które zdobyły nagrodę za najlepsze zdjęcia
22 Lut 2019
Ponoć jednym z lepszych sposobów na rozwinięcie fotograficznego oka jest studiowanie obrazów i filmów. A jak już oglądać, to te najlepsze. Oto szybki przekrój przez największe osiągnięcia kinematografii.
0
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0