Warsztaty fotograficzne z Izabelą Urbaniak

Laureatka 5-boju fotopolis.pl z 2011 roku zaprasza na warsztaty fotograficzne "Portret Akt Emocje", które odbędą się w dniach 28 listopada - 2 grudnia w pensjonacie Rybakówka nad Zalewem Koronowskim.


Laureatka 5-boju fotopolis.pl z 2011 roku - Izabela Urbaniak - zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 28 listopada - 2 grudnia w pensjonacie Rybakówka położonym nad Zalewem Koronowskim. Zajęcia poświęcone będą portretowi i fotografii aktu.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać pod numerami telefonów: (052) 324 81 60 i 604 941 434 oraz na stronie: www.rybakowka.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3