Warsztaty fotograficzne z Izabelą Urbaniak

Laureatka 5-boju fotopolis.pl z 2011 roku zaprasza na warsztaty fotograficzne "Portret Akt Emocje", które odbędą się w dniach 28 listopada - 2 grudnia w pensjonacie Rybakówka nad Zalewem Koronowskim.


Laureatka 5-boju fotopolis.pl z 2011 roku - Izabela Urbaniak - zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 28 listopada - 2 grudnia w pensjonacie Rybakówka położonym nad Zalewem Koronowskim. Zajęcia poświęcone będą portretowi i fotografii aktu.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać pod numerami telefonów: (052) 324 81 60 i 604 941 434 oraz na stronie: www.rybakowka.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0