Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy z Nikon Polska: Marcin Górko i Marcin Bąk. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach i terminach:
  • 9 października (niedziela) - Warszawa
  • 20 listopada (niedziela) - Gdańsk
Oto program każdego ze spotkań:
  • Wprowadzenie w tematykę obserwacji wizualnych
  • Podstawy budowy lornetek, dobór lornetki do potrzeb
  • Przegląd oferty Nikon Sport Optics
  • Digiscoping - nowa jakość w fotografii
  • Zajęcia praktycznie z lornetkami, lunetami i sprzętem do digiscopingu - obserwacje i fotografowanie w plenerze
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie {LNK|http://www.cyfrowe.pl/formularz-zgloszeniowy-nikon.html;formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.]

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nieznane światy na zdjęciach laureatów National Geographic Travel Photographer of the Year 2019
17 Cze 2019
Zobacz uroki najdalszych zakątków naszej planety na zdjęciach laureatów tegorocznego National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
4 Cze 2019
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
1
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
3 Cze 2019
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3
I am Waldviertel – beztroskie dzieciństwo oczami dorosłego
3 Cze 2019
Dzieciństwo. Lato spędzone na wsi u babci. Beztroska zabawa wśród koni i krów, całe dnie na świeżym powietrzu. Holenderska fotografka Carla Kogelman udaje się z aparatem do małej wioski w austriackim regionie Waldviertel. Wraca tam co roku przez sześć lat, by poprzez swoje zdjęcia przenieść nas w ulotną magię dzieciństwa.
1