Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy z Nikon Polska: Marcin Górko i Marcin Bąk. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach i terminach:
  • 9 października (niedziela) - Warszawa
  • 20 listopada (niedziela) - Gdańsk
Oto program każdego ze spotkań:
  • Wprowadzenie w tematykę obserwacji wizualnych
  • Podstawy budowy lornetek, dobór lornetki do potrzeb
  • Przegląd oferty Nikon Sport Optics
  • Digiscoping - nowa jakość w fotografii
  • Zajęcia praktycznie z lornetkami, lunetami i sprzętem do digiscopingu - obserwacje i fotografowanie w plenerze
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie {LNK|http://www.cyfrowe.pl/formularz-zgloszeniowy-nikon.html;formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0