Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy z Nikon Polska: Marcin Górko i Marcin Bąk. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach i terminach:
  • 9 października (niedziela) - Warszawa
  • 20 listopada (niedziela) - Gdańsk
Oto program każdego ze spotkań:
  • Wprowadzenie w tematykę obserwacji wizualnych
  • Podstawy budowy lornetek, dobór lornetki do potrzeb
  • Przegląd oferty Nikon Sport Optics
  • Digiscoping - nowa jakość w fotografii
  • Zajęcia praktycznie z lornetkami, lunetami i sprzętem do digiscopingu - obserwacje i fotografowanie w plenerze
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie {LNK|http://www.cyfrowe.pl/formularz-zgloszeniowy-nikon.html;formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.]

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Alexander Chekmenev: “Ulica była moim uniwersytetem”
25 Mar 2019
Chekmenev urodził się w Ługańsku na wschodzie Ukrainy. W 1997 roku przeniósł się do Kijowa, gdzie do dziś pracuje jako fotoreporter. Jego analogowe fotografie z ostatnich trzydziestu lat to wspaniałe świadectwo życia w tamtych rejonach po transformacji ustrojowej.
0
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0