Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy z Nikon Polska: Marcin Górko i Marcin Bąk. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach i terminach:
  • 9 października (niedziela) - Warszawa
  • 20 listopada (niedziela) - Gdańsk
Oto program każdego ze spotkań:
  • Wprowadzenie w tematykę obserwacji wizualnych
  • Podstawy budowy lornetek, dobór lornetki do potrzeb
  • Przegląd oferty Nikon Sport Optics
  • Digiscoping - nowa jakość w fotografii
  • Zajęcia praktycznie z lornetkami, lunetami i sprzętem do digiscopingu - obserwacje i fotografowanie w plenerze
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie {LNK|http://www.cyfrowe.pl/formularz-zgloszeniowy-nikon.html;formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0