Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.

Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy z Nikon Polska: Marcin Górko i Marcin Bąk. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach i terminach:
  • 9 października (niedziela) - Warszawa
  • 20 listopada (niedziela) - Gdańsk
Oto program każdego ze spotkań:
  • Wprowadzenie w tematykę obserwacji wizualnych
  • Podstawy budowy lornetek, dobór lornetki do potrzeb
  • Przegląd oferty Nikon Sport Optics
  • Digiscoping - nowa jakość w fotografii
  • Zajęcia praktycznie z lornetkami, lunetami i sprzętem do digiscopingu - obserwacje i fotografowanie w plenerze
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie {LNK|http://www.cyfrowe.pl/formularz-zgloszeniowy-nikon.html;formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3