Sesja zdjęciowa laureata I rundy pięcioboju 2010 w Studio Bank

We wtorek, 14 czerwca Kacper Stolorz - laureat I rundy pięcioboju 2010 uczestniczył w sesji zdjęciowej, która odbyła się w Studio Bank w Warszawie. Zajrzyjcie za jej kulisy i poznajcie pomysł Kacpra na sesję.
fot. Marcin Grabowiecki

Kacper Stolorz jest laureatem I rundy pięcioboju 2010. W nagrodę dostał dzień zdjęciowy w Studio Bank, z wykorzystaniem sprzętu Photoproduction. Młody fotograf miał okazję pracować aparatem Nikon D3s z reflektorem parabolicznym Para 220 i ringflashem firmy Broncolor.

Kacper bardzo się ucieszył, kiedy dowiedział się, że będzie miał możliwość realizacji sesji zdjęciowej w profesjonalnym studio fotograficznym. Podkreślał, że była to dla niego ciekawa przygoda, w czasie której mógł nauczyć się wielu rzeczy i obyć się z pracą w studio.

Pomysł był taki żeby nie marnować tego dnia na fotografowaniu kwiatków czy martwych natur. Zebrałem grupę kolegów, pasjonatów, którzy mi pomagają w realizacji sesji modowej. Przedmiotem sesji jest kolekcja, która nazywa się "Elektro City". Autorką bardzo pozytywnych, kolorowych ubrań jest młoda projektantka, która dostała "Złotą Nitkę" na ostatnim Fashion Week w Łodzi - tłumaczył Kacper.

Podkreślał, że pierwszy raz tak profesjonalnie zetknął się z fotografią mody, którą na co dzień się nie zajmuje. Kacper był bardzo zadowolony z warunków panujących w studio i udzielonej mu pomocy. Mamy nadzieję, że udało mu się zrealizować swoje pomysły.

Przypominamy, że również w tym roku możecie wygrać dzień zdjęciowy w Studio Bank, z pełnym zestawem oświetlenia Photoproduction i asystentem do dyspozycji. Prace w I rundzie pięcioboju 2011 możecie przesyłać do 3 lipca 2011. Czekamy na Wasze prace!
fot. Marcin Grabowiecki

fot. Marcin Grabowiecki

fot. Marcin Grabowiecki

fot. Marcin Grabowiecki

fot. Marcin Grabowiecki

fot. Marcin Grabowiecki
Komentarze
Polecane artykuły
“Fotografia to moje zajęcie” - wywiad z Tadeuszem Rolke
24 Maj 2019
Z aparatem pracuje od 75 lat, ale ani myśli odwieszać go na kołek. O ostatnich projektach, pomysłach na kolejne cykle i o kobietach z Tadeuszem Rolke rozmawia Monika Szewczyk.
2
Moscow International Foto Awards 2019 - Polacy zdominowali sekcję photobooków. Triumfują też w pozostałych kategoriach
23 Maj 2019
Tegoroczna odsłona konkursu MIFA przynosi wiele nagród fotografom znad Wisły. Książki fotograficzne Igora Pisuka i Dominiki Koszowskiej uznane zostały najlepszymi publikacjami roku. Oprócz nich triumfy święci jeszcze 9 fotografów z Polski.
0
Życie fotograficzne i uczuciowe - historia Tadeusza Rolke
20 Maj 2019
Świadek minionego stulecia - powstaniec warszawski, przymusowy robotnik, stalinowski więzień i... bon vivant. Od kilkudziesięciu lat nie rozstaje się z aparatem, inspirując kolejne pokolenia artystów. Właśnie kończy 90 lat. Życie i twórczość kultowego fotografa przybliża autorka wywiadu rzeki z Tadeuszem Rolke, Małgorzata Purzyńska.
2
Nie żyje Bogdan Konopka - wybitny przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, autor pierwszej Kolekcji Wrzesińskiej
20 Maj 2019
W wieku 66 lat zmarł Bogdan Konopka - jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
0