Tygodniowy plener fotograficzny "Magiczne, jesienne Bieszczady"

Zapraszamy na plener w Bieszczady, które wczesną jesienią prezentują się najlepiej i najbardziej spektakularnie. Początek października zbiega się z pojawieniem najintensywniejszych, jesiennych kolorów w karpackich lasach. Duża ilość buczyny, jaworów i jesionów tworzy wówczas malownicze pejzaże przyciągające miłośników bliskiego obcowania z naturą bez wakacyjnych tłumów na górskich szlakach. Organizatorzy spotkań z fotografią w ramach projektu fotowarsztaty.com przygotowali w tym czasie tygodniowy plener (3-10 października) z niepowtarzalnymi atrakcjami.
fot. Paweł Brzozowski
Ośmiodniowy plener "Magiczne, jesienne Bieszczady" odbędzie się w dniach 3-10 października. Uczestnicy pleneru będą szkolić swój warsztat fotograficzny pod okiem doświadczonego, zawodowego fotografa, ale także kompleksowo poznają Bieszczady w najpiękniejszej porze roku (jesienią), z udziałem specjalistów z wielu dziedzin (kwalifikowany przewodnik górski, przyrodnik-ornitolog, historyk sztuki i inni). W programie między innymi:
 • całodzienna wycieczka na połoniny
 • rejs po Jeziorze Solińskim
 • objazd po najciekawszych drewnianych cerkwiach regionu
 • szybowisko: loty szybowcem lub samolotem (dla zainteresowanych, za dodatkową opłatą)
 • spotkania z bieszczadzką przyrodą, wycieczka przyrodnicza
 • stadnina koni
 • nocna wyprawa do ruin klasztoru ojców Karmelitów Bosych w Zagórzu
 • degustacje karpackich win i nalewek
 • warsztaty ginących zawodów
 • pokaz filmów bieszczadzkich, prezentacja o regionie
 • wizyta u Zdzisława Pękalskiego
 • wycieczka na Koziniec (kamieniołom)
 • wyjście(a) na wschód/zachód słońca i wiele innych
Wszystko wsparte sporą dawką wiedzy fotograficznej, zarówno praktycznej - w plenerze, jak i wykładów omawiających sprawy teoretyczne.

Termin: 3-10 października 2010

Więcej informacji o plenerze znajdziemy pod adresem: fotowarsztaty.com.
Zdjęcia i relacja z zeszłorocznego pleneru: fotowarsztaty.com.
 
Zajęcia prowadzone będą w kameralnej grupie, weźmie w niej udział maksymalnie 15-17 uczestników. Jak w każdej z edycji zajęć w ramach projektu fotowarsztaty.com, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy i rezerwacje prowadzone są pod numerami telefonów: 0 606 677 198, 0 694 798 651 (Zagroda Magija Magda i Janusz Demkowicz, Orelec 6a, Uherce Mineralne), oraz pod adresem mailowym: janusz@demkowicz.pl. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki.

Więcej szczegółowych informacji m.in o kosztach wyjazdu, programie warsztatów, prowadzącym zajęcia i zagrodzie Magija znaleźć można na stronie: www.fotowarsztaty.com.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
1
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
Nadchodzi film o kultowym fotografie Robercie Mapplethorpie. Zobaczcie zwiastun
9 Sty 2019
Jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych fotografów XX wieku doczekał się fabularnego filmu biograficznego. Premiera już wiosną.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!