Wrześniowe warsztaty fotograficzne z Tokiną w Górach Stołowych

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na wrześniowe warsztaty plenerowe w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych. W programie m.in. wschód słońca na Szczelińcu - wyjątkowej formacji skalnej, do której nie dochodzi żadna droga.

Weekendowe warsztaty fotograficzne w Górach Stołowych rozpoczyna wykład poświęcony fotografii. W sobotę wyjście na wschód słońca na Szczelińcu; między śniadaniem a obiadem plenerowa wycieczka fotograficzna w masyw Szczelińca Wielkiego. Popołudniowo-wieczorna część programu to wizyta przy najciekawszych obiektach fotograficznych w okolicy, zachód słońca, a po powrocie do Pasterki, dalsza część wykładów i analizy zdjęć lub pokaz filmu i balia / sauna (dla zainteresowanych).

Niedzielny, przedpołudniowy blok zajęć to plenerowy kurs fotograficzny w magicznych labiryntach Błędnych Skał (dojazd przez Kudowę Zdrój), skąd wracając zatrzymamy się na zakupy w Czechach (Malá Čermná, Hronov). Całości dopełnia kompendium informacji teoretycznych poświęconych fotografii plenerowej oraz dużo praktyki. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie – to wszystko tylko tutaj.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty fotograficzne odbędą się w weekend 23-25 września 2022 w Pasterce. Koszt uczestnictwa wynosi 940 zł i obejmuje: udział w zajęciach, niepowtarzalny wschód słońca na Szczelińcu, nocleg, pełne wyżywienie i dostęp do Wi-Fi.

Więcej informacji oraz rezerwacje: https://fotowarsztaty.com/tematy-i-miejsca-zajec/polska/sudeckie-warsztaty-fotograficzne-w-gorach-stolowych-na-koncu-swiata/

Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)