Nie masz planów na weekend? Odwiedź bezpłatny plener z Martą Pietrzyk w Żorach

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite oraz Irix zapraszają na bezpłatne 2-dniowe warsztaty fotograficzne, ze znaną fotografką lifestylową Martą Pietrzyk. Na uczestników czekać będą m.in. modele w strojach historycznych i eleganckie wnętrza Pałacu Baranowice.

Informacja partnera

Zapraszamy na wyjątkowy plener fotograficzny, który odbędzie się w malowniczym Pałacu Baranowice w Żorach. Podczas tego wydarzenia będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Martę Pietrzyk, znaną fotografkę, specjalizującą się w fotografii naturalnej i lifestylowej. Warsztaty będą odbywać się pod markami Quadralite oraz Irix.

Podczas pleneru uczestnicy będą mogli fotografować w pięknym otoczeniu Pałacu Baranowice, korzystając z naturalnego światła oraz profesjonalnego sprzętu udostępnionego przez marki Quadralite oraz Irix. W trakcie warsztatów Marta Pietrzyk podzieli się swoimi doświadczeniami, technikami oraz inspiracjami, a także odpowie na pytania uczestników.

"Jestem fotografką lifestylową specjalizującą się w naturalnej fotografii noworodkowej. Od ponad 4 lat z pasją i zamiłowaniem tworzę niezapomniane wspomnienia z magicznych pierwszych chwil życia, pełne czułości, bliskości, emocji i miłości. W mojej pracy kładę nacisk na naturalność i chwytanie ulotnych momentów, aby przekazać autentyczność i głębię każdej fotografii” - mówi prowadząca Marta Pietrzyk.

Marta Pietrzyk

„Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zawsze ciągnęło mnie do zdjęć, a pojawienie się pierwszego dziecka i zmiana priorytetów, popchnęły mnie całkowicie w stronę fotografii. Teraz już wiem, że to ten unikatowy rodzaj fotografii, który jest najbliższy memu sercu.”

Kiedy i gdzie?

Plener fotograficzny odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2024 roku, na ternie Pałacu Baranowice, przy ul. Zamkowej 97 w Żorach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, których można dokonać pod nr. tel.: 503599574

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
6
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie fotografka sportowa Aleksandra Szmigiel. Start 17 czerwca o 18:00.
6