zdalne sterowanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "zdalne sterowanie" w serwisie fotopolis.pl:
Cascable 4.0 - najbardziej zaawansowana aplikacja zdalnego sterowania teraz jeszcze lepsza
Cascable to kombajn dla osób, które nie są zachwycone aplikacjami mobilnymi producentów aparatów. Najnowsza wersja wprowadza m.in. wygodny bezprzewodowy tethering, wsparcie dla zewnętrznych dysków, profile najnowszych lustrzanek Nikona i wiele więcej.
29 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Aparaty zdalnie sterowane w fotografii sportowej. O to jak zacząć i robić to dobrze pytamy Michała Stańczyka
W przypadku fotografowania sportu, nie wszędzie możemy stanąć z aparatem w ręku. Często najlepsze ujęcia to zasługa zdalnych systemów wyzwalania. Zagadnienie to przybliża nam Michał Stańczyk, dwukrotny laureat BZ WBK Press Photo.
31 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Cascable 3.0 - nowa wersja aplikacji do zdalnego sterowania wprowadza geotagowanie i wsparcie dla modeli Fujiifilm oraz Panasonic
Aplikacje mobilne producentów w wielu wypadkach wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego też powstała aplikacja Cascable, którą umożliwia wygodną, zdalną kontrolę nad ponad 100 różnymi aparatami. Nowa wersja wprowadza między innymi wsparcie dla modelu Panasonic i Fujifilm.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Cascable 2.0 - jedna, by rządzić wszystkimi
Aplikacje mobilne to dla wielu producentów wciąż trudny temat. Dlatego też powstała aplikacja Cascable, która pozwala na wygodną, zdalną kontrolę wielu aparatów. Wersja 2.0 wprowadza między innymi wsparcie dla ponad 50 aparatów.
16 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
CASE Remote Air - zdalna kontrola lustrzanek, w kompaktowym wydaniu
CASE Remote Air to najmniejszy i najbardziej wydajny kontroler na świecie - zapewnia firma CheeringTech. Dzięki niemu połączymy się z urządzeniem mobilnym i będziemy w stanie bezprzewodowo sterować lustrzankami z odległości nawet 50 m.
27 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Sony wprowadza bezprzewodowy system wyzwalania lamp
Producent zaprezentował dziś radiowy system sterowania lampami, który zapowiadał już wczesną wiosną. W jego skład wchodzi transmitter oraz odbiornik, których funkcji sprostać mają oczekiwaniom zawodowych fotografów.
11 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
ZANO - Dron, który mieści się w kieszeni
Projekty z serwisu kickstarter coraz częściej trafiają na łamy serwisów poświęconych fotografii. Niedawno prezentowaliśmy Wam projekt ultraszybkich lamp błyskowych, teraz naszą uwagę przykuł miniaturowy dron filmowy.
2 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Parrot Bebop Drone - duże możliwości w zasięgu ręki
Francuska firma Parrot zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii na rynek urządzeń mobilnych, niedługo wzbogaci ofertę o kolejnego filmującego drona. Jego niewielkie gabaryty kryją spore możliwości.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
DJI Inspire 1 - profesjonalny dron dla szerszego grona odbiorców
Z pewnością zauważyliście, że ostatnimi czasy na niebie pojawia się coraz więcej dronów. Niestety urządzenia te wciąż osiągają zbyt wysoki pułap cenowy dla większości użytkowników. Nowe dziecko firmy DJI ma zamiar to zmienić.
14 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Samsung EX2F - test
W zeszłym roku wszyscy producenci zdecydowali się na odświeżenie swoich zaawansowanych kompaktów. Samsung EX2F w stosunku do swojego poprzednika ma kilka znaczących zmian - po pierwsze jasność obiektywu f/1.4, po drugie Wi-Fi. Zwiększono także rozdzielczość matrycy do 12,4-megapikseli. Zobaczcie jak nowy Samsung poradził sobie w naszym teście.
4 Sty 2013
Patryk Wiśniewski
1