Insight Astronomy Photographer of the Year

Wszystkie artykuły z tagiem: "Insight Astronomy Photographer of the Year" w serwisie fotopolis.pl:
Spójrz w niebo. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2018
Poznaliśmy wyniki 10. jubileuszowej edycji największego na świecie konkursu poświęconego astrofotografii. Galeria finałowa kolejny raz zachwyca zapierającymi dech w piersiach obrazami.
25 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Polak w finale Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2018. Zobaczcie prace, które walczą o zwycięstwo
Dziesiąta, jubileuszowa edycja największego na świecie konkursu astrofotografii weszła w fazę finałową. Miło nam poinformować, że wśród autorów, którzy powalczą o główną nagrodę znalazł się Polak, Łukasz Sujka. Oto prace finalistów.
24 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Insight Astronomy Photographer of the Year 2017 - znamy wyniki. Wśród laureatów jest Polak
Poznaliśmy laureatów największego astrofotograficznego konkurs na świecie. W gronie zwycięzców znalazł się Bartłomiej Jurecki. Jest on pierwszym nagrodzonym polakiem w historii Insight Astronomy Photographer of the Year.
19 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2017. Polak w finale.
Powoli dobiega końca tegoroczna edycja konkursu IAPY, który co roku wyłania najlepsze zdjęcie adeptów jednej z najtrudniejszych dziedzin fotografii - astrofotografii. W tym roku w finale znalazł się Polak, Maciej Zapiór. Zobaczcie galerię 30 najlepszych zdjęć.
1 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Insight Astronomy Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najlepsze prace
Poznaliśmy finalistów konkursu IAPY 2016. Zobaczcie prace, które powalczą o tytuł astrofotografii roku i nagrodę pieniężną o wysokości aż 10 tys. funtów.
28 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Ile warte jest dobre zdjęcie nocnego nieba? Organizatorzy IAPY 2016 zwiększają główną nagrodę do 10 tys. funtów
Już niebawem rusza kolejna edycja znanego konkursu poświęconego astrofotografii, Insight Astronomy Photographer of the Year. Co ciekawe, na zwycięzcę czeka wyższa nagroda niż w prestiżowym plebiscycie World Press Photo. Organizatorzy 4-krotnie zwiększyli główną nagrodę, która obecnie wynosi 10 tys. funtów.
12 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Paweł Krok w finale konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2015
Miło nam poinformować, że polski fotograf Paweł Krok zakwalifikował się do finału prestiżowego konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year, organizowanego przez Royal Observatory Greenwitch i program BBC Sky. Fotograf ma szansę na zdobycie głównej nagrody w kategorii Best Newcomer.
14 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0