zestawienie

Wszystkie artykuły z tagiem: "zestawienie" w serwisie fotopolis.pl:
Oto zestawienie najpopularniejszych aparatów wg Flickr. Mijający rok zdominowała jedna firma
Flickr opublikował zestawienie pokazujące jakich aparatów w mijającym 2016 roku najchętniej używali użytkownicy serwisu. Wynik można było przewidzieć, jednak jego skala jest niemałym zaskoczeniem.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
8
RANKING: 5 najlepszych obiektywów do twojego Olympusa
W tym miesiącu mija 8 lat od powstania systemu Mikro Cztery Trzecie. Przez ten czas udało nam się przetestować wszystkie obiektywy z linii M.Zuiko PREMIUM i PRO. To dobry moment na sprawdzenie, które konstrukcje okazały się najlepsze.
24 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Sprawozdanie finansowe Fujifilm – potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia
Ostatni kwartał roku to zawsze czas podsumowań i podliczeń. Japoński koncern opublikował nowe zestawienie finansowe, z którego możemy dowiedzieć się wielu ciekawych faktów.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Olympus wychodzi na prostą
Najnowsze kwartalne zestawienia przychodów firmy Olympus pokazują, że po kilku latach bycia na minusie dział odpowiedzialny za produkcję aparatów fotograficznych zaczyna wychodzić na prostą. Duży wpływ na poprawę sytuacji marki ma stały wzrost sprzedaży w segmencie aparatów bezlusterkowych.
7 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
15 serwisów, które pomogą Wam wypromować Wasze zdjęcia
Wiosną opublikowaliśmy artykuł, w którym przedstawialiśmy Wam najciekawsze serwisy w chmurze, których można używać do przechowywania i backupu zdjęć. Teraz mamy dla was porcję serwisów, które pomogą Wam w stworzeniu ciekawej galerii i wypromowaniu swoich fotografii. Na liście znajdziecie zarówno strony polskie, jak i zagraniczne.
24 Lip 2015
Maciej Luśtyk
3
Aparat na wakacje (edycja 2015)
Mimo że pogoda za oknem zdaje się tego nie zapowiadać, lato zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo zapaleńcy sportów wodnych wyjadą nad morze, a entuzjaści wspinaczki i pięknych widoków wybiorą się z plecakami w góry. Część osób po prostu wybierze się na długo wyczekiwany urlop. Co łączy tych wszystkich ludzi? Z pewnością większość z nich będzie chciała zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Niestety bardzo często pochopne wybory w tym temacie odbierają radość z fotografowania.
25 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
17 najciekawszych dysków w chmurze
W obecnych czasach, gdy zdjęcia przestają się nam już mieścić na dyskach, szukamy wygodnych i bezpiecznych metod ich archiwizacji. Jedną z nich może być przechowywanie domowego archiwum na dysku w chmurze. Przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych naszym zdaniem serwisów oferujących tego typu usługi.
27 Mar 2015
Maciej Luśtyk
4
Jakimi aparatami wykonano zdjęcia, które wygrały w World Press Photo 2015?
Kilka dni temu poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji konkursu World Press Photo. Z pewnością zastanawialiście się jakich aparatów używali finaliści. Hiszpański serwis Quesabesde porównał dane EXIF zwycięskich fotografii i zaprezentował wyniki na swojej stronie.
18 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0