Fuji

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fuji" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm Fujinon XF 35 mm F/2 R WR - test obiektywu
Zaawansowany układ optyczny, jasne światło f/2 oraz kompaktowy, metalowy i uszczelniony korpus - to tylko kilka cech nowego standardowego obiektywu japońskiego producenta. Zobaczcie, jak stałoogniskowy Fujifilm Fujinon XF 35 mm F/2 R WR poradził sobie w boju.
8 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Nowa aktualizacja Fujifilm X-T1 - 6 kluczowych funkcji
Korzystanie z lampy błyskowej w trybie zdjęć seryjnych, aktywacja autofokusu w trybie MF czy zoom ostrości za pomocą przycisku Focus Assist to tylko kilka zmian, które wprowadza aktualizacja oprogramowania w wersji 4.20 dla modelu X-T1.
17 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm Fujinon 90 mm F2 R LM WR - test obiektywu
Do naszej redakcji trafił Fujifilm Fujinon 90 mm F2 R LM WR. Nowa konstrukcja japońskiego producenta to stałoogniskowy jasny teleobiektyw, który został stworzony przede wszystkim z myślą o fotografii portretowej i sportowej. Zapraszamy do lektury testu, w którym zaprezentujemy osiągi nowego obiektywu firmy Fujifilm.
9 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-T1 - firmware 4.0 vs 3.0
Wraz z końcem czerwca 2015 roku firma Fujifilm udostępniła długo wyczekiwaną aktualizację oprogramowania X-T1. W związku z tym w naszej redakcji pojawiły się dwa egzemplarze flagowego modelu japońskiego producenta. Jeden z nich został zaktualizowany do najnowszej wersji 4.0, drugi posiada starszy firmware 3.0. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, w jakim stopniu najnowsze oprogramowanie usprawnia pracę i osiągi flagowego modelu X-T1.
3 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm Fujinon XF 90 mm F2 R LM WR – zdjęcia przykładowe
Do naszej redakcji trafił Fujifilm Fujinon XF 90 mm F2 R LM WR, który powiększył rodzinę zaawansowanych szkieł japońskiego producenta przeznaczonych do aparatów z mocowaniem X. Nowa konstrukcja posiada maksymalny otwór przysłony f/2, ogniskową 90 mm, co daje ekwiwalent 137 mm w systemie małoobrazkowym oraz uszczelnianą obudowę. Zobaczcie zdjęcia przykładowe zrobione za pomocą nowego obiektywu firmy Fujifilm.
2 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-T10 - test aparatu
W nasze ręce trafił aparat Fujifilm X-T10. Jest to mniejsza i bardziej kompaktowa wersja flagowego modelu X-T1. Nowa konstrukcja została więc stworzona z myślą o entuzjastach fotografii, którzy poszukują profesjonalnych rozwiązań zamkniętych w mniejszym i bardziej przystępnym body. Sprawdźmy zatem, jak X-T10 wypadł w naszym redakcyjnym teście.
12 Cze 2015
Michał Chrzanowski
6
Fujifilm Fujinon XF 16 mm F1.4 R WR - test obiektywu
Rodzina obiektywów Fujifilm z serii X powiększyła się o nowy model. Fujifilm Fujinon XF16mmF1.4 R WR to stałoogniskowy jasny szerokokątny obiektyw dający ekwiwalent 24 mm i światłosiłę f/1,4. Sprawdźmy zatem, jak nowe szkło japońskiego producenta poradziło sobie w naszym teście.
15 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm Fujinon XF16-55mm f/2,8 R LM WR - test obiektywu
Fujifilm Fujinon XF16-55mm f/2,8 R LM WR to profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy stworzony z myślą o zaawansowanych fotografach. Zoom charakteryzuje się stałym, jasnym światłem, uszczelnieniami oraz standardowym zakresem ogniskowania 24-84 mm (odpowiednik dla formatu małoobrazkowego). Sprawdźmy zatem, czy nowy obiektyw Fujifilm sprosta wymaganiom profesjonalistów.
27 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-A2 – test aparatu
W nasze ręce trafił aparat Fujifilm X-A2. Jest to następca wydanego około półtora roku temu modelu X-A1 przeznaczonego dla początkujących entuzjastów fotografii. Nowy bezlusterkowiec został wyposażony w kilka interesujących funkcji, jednak czy wystarczą one, by godnie zastąpić starszego brata oraz konkurować z aparatami innych producentów? Sprawdźmy jak nowy Fujifilm X-A2 poradził sobie w naszym teście.
20 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-A2 - większe możliwości i nowe obiektywy
Fujifilm zaprezentowało nowy model bezlusterkowca z wymiennymi obiektywami, który wzbogaci serię X. Na następcę modelu X-A1 czekaliśmy ponad rok. Czy przez ten czas projektantom udało się znacznie polepszyć konstrukcję? Fujifilm X-A2 może przede wszystkim pochwalić się, nowym, odchylanym ekranem i zaawansowanym systemem autofokusa.
15 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0