Kalendarz Lavazza

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kalendarz Lavazza" w serwisie fotopolis.pl:
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
22 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Kalendarz Lavazza 2018 - nowe, zaangażowane oblicze
Ostatnie odsłony kalendarza Lavazza odchodziły od rozbuchanych stylizacji, które były niegdyś jego znakiem rozpoznawczym. Najnowsza edycja idzie jeszcze dalej, stając się nośnikiem dla swojego rodzaju kampanii społecznej.
30 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Zobacz, jak powstawały zdjęcia do tegorocznego kalendarza Lavazza
Kalendarz Lavazza to obok wydawnictwa Pirelli jedna z wzbudzających największe emocje cyklicznych publikacji fotograficznych. Edycję na rok 2016 przygotował młody fotograf Joey Lawrence. Teraz możemy zajrzeć za kulisy tej produkcji.
21 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Kalendarz Lavazza 2016 - powrót do korzeni
Twórcy kalendarza Lavazza już drugi rok z rzędu rezygnują z mocno stylizowanych sesji na rzecz propagowania zdrowego stylu życia i ochrony środowiska. Nowy kalendarz jest naturalnym rozwinięciem zeszłorocznego projektu, którego realizacją zajął się światowej sławy fotograf Steve McCurry. W tym roku za obiektywem stanął 26-letni Joey Lawrence.
17 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Kalendarz Lavazza 2015
Zobaczcie zdjęcie z najnowszego kalendarza Lavazza na 2015 rok. Ich autorem jest Steve McCurry. Cykl “Obrońcy Ziemi” poświęcony jest mieszakńcom Afryki, którzy bronią swojej ziemi z pasją i zaangażowaniem.
29 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0