fotoedukacja

Wszystkie artykuły z tagiem: " fotoedukacja" w serwisie fotopolis.pl:
Poznaj mocne i słabe strony swojej fotografii z nowym kanałem na Youtube
Fotograf i wykładowca, Karol Krukowski, startuje z nową inicjatywą w ramach której oceni wasze zdjęcia i opowie jak właściwie dokonywać selekcji przy układaniu portfolio czy wyborze fotografii do publikacji.
17 Cze 2016
Maciej Luśtyk
10
Nauka fotografii bez wychodzenia z domu? Już niedługo, dzięki technologii VR
Wirtualna rzeczywistość to jeden z najważniejszych wschodzących rynków ostatnich lat. I choć w założeniu służyć ma rozrywce, będzie także ciekawym medium edukacyjnym.
18 Maj 2016
Maciej Luśtyk
3
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Zamrażanie akcji"
27 odcinek wideoporad Bryana Petersona poświęcony został zamrażaniu ruchu. Zobaczycie jak pokazywać ruch na zdjęciach używając prawidłowych czasów naświetlania.
15 Mar 2015
Michał Sułkiewicz
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – selektywny kolor
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” opiszemy, w jaki sposób stworzyć zdjęcie z selektywnym kolorem.
14 Lut 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – konwersja do monochromu
Tematem dzisiejszego poradnika z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” będzie konwertowanie zdjęć do czerni i bieli.
7 Lut 2015
Michał Chrzanowski
0
Akcja (foto)edukacja - III edycja
Zbliżamy się do półmetka III edycji edukacji fotograficznej "Akcja (foto)edukacja", która poszerza wiedzę, motywuje i inspiruje. Program skierowany jest głównie do młodzieży z całej Polski, ale trafi także do pozostałych pasjonatów fotografii. Od stycznia 2015 r. w konkursie może brać również udział młodzież działająca w ramach kół artystycznych i fotograficznych przy domach kultury.
18 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 15, "Kadrowanie i elementy kompozycji"
Piętnasty odcinek naszego cyklu przygotowanego dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii i Bryana Petersona dalej zajmuje się podstawami. Poznacie lub odświeżycie sobie wiedzę na temat kadrowania i kompozycji.
20 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
Co zrobić z Google Street View?
25 maja Google Street View obchodziło swoje urodziny. Z okazji jubileuszu przestawiamy Wam trzech artystów, którzy posługują się obrazami z Google Street View w swojej praktyce. Ich prace są ciekawym punktem wyjścia dla refleksji o samej naturze przedsięwzięcia firmy Google, jakim jest próba przefotografowania całego "wolnego świata".
29 Maj 2014
kj
0