Paweł Fabjański

Wszystkie artykuły z tagiem: "Paweł Fabjański" w serwisie fotopolis.pl:
Już jutro spotkanie z Pawłem Fabjańskim w ramach cyklu Art Come Out!
Stowarzyszenie FotoBzik oraz Małopolski Ogród Sztuki zapraszają na spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów młodego pokolenia - Pawłem Fabjańskim. Artysta opowie m.in. o początkach swojej twórczości, o tym, skąd czerpie inspirację i jak realizuje swoje projekty.
19 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Można się odciąć, tylko czy to ma sens?” - rozmowa z Pawłem Fabjańskim
„Odczyt nastąpi automatycznie” to tytuł najnowszej wystawy jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych fotografów reklamowych, który znalazł receptę na połączenie komercji ze sztuką. O jej idei, wszechobecnej inwigilacji, eksploatacji stylów i inspiracjach rozmawiamy z Pawłem Fabjańskim.
8 Maj 2017
Julia Kaczorowska
0
„wPunkt“, czyli Pawła Fabjańskiego gra z pochwyceniem
Czy swoboda twórcza jest możliwa w świecie ogarniętym komercją? Na to pytanie odpowie Paweł Fabjański, a dokładniej jego zdjęcia, które będzie można już od 23 września oglądać na wystawie „wPunkt“ w krakowskiej Galerii Pauza.
2 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Ogień - fotograficzny masterclass Pawła Fabjańskiego
Fotograficzny masterclass Pawła Fabjańskiego, organizowany przez Collegium Artis odbędzie się w dniach 11-14 września w Pin Up Studio w Warszawie. To warsztat mistrzowski jakiego jeszcze nie było!
20 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
Rozmowa z Pawłem Fabjańskim
O cienkiej granicy między komercją i sztuką, tumblerowej pułapce i edukacji rozmawiamy z Pawłem Fabjańskim, jednym z najbardziej utytułowanych polskich fotografów reklamowych, wykładowcą łódzkiej Filmówki oraz autorem warsztatów masterclass w Collegium Artis.
16 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Paweł Fabjański w Galerii One Of
Galeria One Of, mieszcząca się w witrynie PinUp Studio w Warszawie, zaprasza na wystawę jednego zdjęcia Pawła Fabjańskiego, które artysta wybrał do kwietniowej odsłony galerii. Wernisaż w środę, 23 kwienia o godz. 19:00. Finisaż: 4 maja.
23 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Pawła Fabjańskiego na festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2013
Już w najbliższy piątek startuje wystawa zdjęć Pawła Fabjańskiego pod kuratelą Michaela Okraja. Wystawa "KOD/Y (beta) - Znak, Szyfr i Człowiek" rozpocznie się o godz 17:00 wraz z otwarciem bram wejściowych na teren festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2013 i będzie dostępna w piątek i sobotę 24 sierpnia, do końca katowickiego festiwalu.
22 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac oraz warsztaty Pawła Fabjańskiego, Jacka Kołodziejskiego i Łukasza Zietka w Katowicach
Paweł Fabjański, Jacek Kołodziejski i Łukasz Ziętek przedstawią swoje najnowsze projekty fotograficzne podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012, który odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia w Katowicach. Fotografowie poprowadzą również warsztaty. Paweł Fabjański opowie o strategiach znanych fotografów na rozdzielenie pracy komercyjnej i artystycznej. Jacek Kołodziejski odsłoni kulisy swojego warsztatu, a Łukasz Ziętek i Michał Majewski będą rozmawiać o pracy nad wizerunkiem artysty.
17 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Polscy fotografowie na wystawie "Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi"
"Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi" to wystawa poświęcona mechanizmom i ikonografii władzy. Jej celem jest ukazanie wszechobecności hierarchii od starożytności po współczesność. Na tej przekrojowej wystawie zobaczymy również prace polskich fotografów: Nicolas Grospierre'a, Pawła Fabjańskiego, Jacka Poremby oraz duetu Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. Wystawa potrwa do 23 września 2012.
31 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Paweł Fabjański na targach Film Video Foto w Łodzi
Łódzkie Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - Film Video Foto to nie tylko sprzęt. W trakcie 15. edycji targów zaprezentowana zostanie wystawa prac młodych fotografów. Do współpracy zostali zaproszeni artyści młodego pokolenia, którzy odnieśli sukces artystyczny i komercyjny. Jednym z nich jest Paweł Fabjański. Jego prace będziecie mogli oglądać w dniach 29-31 marca.
14 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0