Bogdan Konopka

Wszystkie artykuły z tagiem: "Bogdan Konopka" w serwisie fotopolis.pl:
Nie żyje Bogdan Konopka - wybitny przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, autor pierwszej Kolekcji Wrzesińskiej
W wieku 66 lat zmarł Bogdan Konopka - jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
20 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Fotograficzne wyrwy w czasie, w które wpadamy. “Lekcje ciemności” Bogdana Konopki od jutra w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Wystawa „Leçons de Ténèbres” prezentuje ponad 30 odbitek, wykonanych ręcznie w paryskiej ciemni artysty. Uchylają one drzwi do magii codzienności i wspomnień - poetyckich i niepokojących i zabierają nas w podróż, w głąb fotograficznej wrażliwości.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty z Bogdanem Konopką
Oof Academy zaprasza na warsztaty fotograficzne “Oswajanie światła”, które odbędą się 25 października w godz. 9:00-18:00 w Warszawie. Poprowadzi je Bogdan Konopka.
15 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Obecność pośród nieobecnych" - poplenerowa wystawa w Gorlicach
Na wystawę "Obecność pośród nieobecnych", która prezentowana jest w Gorlickim Centrum Kultury, składają się fotografie 12 autorów powstałe podczas niezwykłego pleneru w Beskidzie Niskim w 2012 roku. Finisaż odbędzie się 12 czerwca o godz. 17:00.
24 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Kolekcja Wrzesińska" na iPada
Nakładem wydawnictwa 5shots ukazały się trzy nowe pozycje na iPada. Są to trzy części legendarnej "Kolekcji Wrzesińskiej", w których znajdziemy fotografie Bogdana Konopki, Andrzeja Jerzego Lecha i Mariusza Foreckiego.
24 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Kolekcja wrzesińska" w Poznaniu
Do 27 października w Poznaniu można oglądać całą Kolekcję Wrzesińską. W Galerii Miejskiej Arsenał swoje prace pokaże Bogdan Konopka, w Pawilonie NOWA GAZOWNIA - Andrzej Jerzy Lech (tylko do 23 października), a w Galerii EGO - Mariusz Forecki. Wystawy odbywają się w ramach Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii.
23 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Bogdanem Konopką w Lublinie
Ośrodek Brama Grodzka-Teatr NN zaprasza na spotkanie z fotografem Bogdanem Konopką "Niewyrażalne albo co dalej z fotografią".
5 Wrz 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Warsztaty fotograficzne z Bogdanem Konopką
Galeria Refleksy zaprasza na dwudniowe warsztaty fotograficzne z Bogdanem Konopką "Architektura i wnętrza wielkiego i średniego formatu". Warsztaty odbędą się w dniach 28-29 maja 2011 w Warszawie.
16 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Opowieści z pogranicza" w Lublinie
Zapraszamy do Lublina na wystawę "Opowieści z pogranicza - (nie)obecność", na której swoje prace pokażą Sławoj Dubiel, Grzegorz Jarmocewicz, Bogdan Konopka, Maciej Kuszela, Waldemar Śliwczyński oraz Sławomir Tobis. Sześciu autorów, sześć cykli - różnych, ale układających się w spójną całość - opowieść z pogranicza. Wernisaż w piątek, 18 marca o godz. 17:00 w Galerii NN.
17 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Bogdan Konopka w Galerii Refleksy
Nowopowstała warszawska Galeria Refleksy zaprasza na wystawę prac Bogdana Konopki zatytułowaną "Fotogenia ciszy". Otwarcie już jutro, we wtorek 20 kwietnia o godz. 20:00.
19 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0